Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Menő és kreatív instagramm...

Menő és kreatív instagramm highlight nevek?

Figyelt kérdés

Szeretnék naoon menő insta higlightokat és ehhez szeretném kérni a segítségeteket :333

Pl: ha a haverjaimmal vagyok annak az insta higlightak ezt a nevet szeretném : haverdak

Tudom nem a legkreatívabb ,de nekem ez is tetszik. :333



2021. máj. 28. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem a név a lényeg, hanem a tartalmak.

Hiába van tök kreatív neved, ha a tartalmaid egy rakat 💩-t sem érnek.

2021. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De most attól, mert meg szar a tartalom nem lehet kreatív nevem? Meg amúgy is honnan tudod ,hogy nem jó tartalmat rakok fel? Lol
2021. máj. 28. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert ha jó a tartalom akkor a név nem lényeg. Mivel a tartalom a lényeg és senki nem a név miatt fog követni. Bár lehet rosszul gondolom.
2021. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De emberek nem azt kérdeztem mi a jo tartalom mi nem, hanem ,hogy legyetek szívesek kreativ neveket írni amit insta HIGLIGHTOKBA tudok rakni xddd. Nem követőket akarok szerezni szimplan csak szeretnék menő neveket, hogy NEKEM tetszen. Köszönöm.
2021. máj. 28. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél menő neveket hogy NEKED tetszen. Találj ki egyet. :D
2021. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ohh edes istenem
2021. máj. 29. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:

#Haverok_menő_insta

Még mi a klassz instán? Nem nagyon tudom mit hogy szoktak a fiatalok... De tényleg ha ennyi kreativitásod sincs akkor milyen lesz ott a tartalom?

2021. júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!