Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik típusú youtube csatorná...

Melyik típusú youtube csatornára lenne nagyobb igény szerintetek a kettő közül?

Figyelt kérdés

Az egyik ötletem hogy sporthíreket dolgoznák fel. 3 naponta lenne egy videó,főleg labdarúgás. Elmondanám a legfőbb híreket, amiről van véleményem azt kifejteném.


A másik ötletem egy film bemutatós csatorna. Elmondanám hogy adott filmben mik a pozitív és a negatív dolgok.2 részből állna egy videó. Az egyik egy spoiler mentes bemutatás aztán a videó másik fele pedig a spoileres bemutatás lenne.


Mit gondoltok melyikre lenne nagyobb igény?



2021. máj. 30. 00:53
A kérdező szavazást indított:
Sport
Film
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
egyik se
2021. máj. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Egyik se, youtube-n már milliónyi ilyen csatorna van.


Youtube-n már csak olyannal lehet bevágódni, ha tigrist tartasz a lakásban, őrjöngve szétvered a szobádat, kidobod a mosógépet a tizedikről, vagy felgyújtod a lakást egy pók miatt (de előtte engedd ki a tigrist, nehogy bennégjen).

2021. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor segítőt keresek aki felvinné velem a tizedikre anyám mosógépét.
2021. máj. 30. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a téma csak egy része a sikernek. legtöbb a kivitelezésen múlik, amiről nekünk fogalmunk sincs, hogyan tudnád megcsinálni - sőt neked sem, mert ha most elkezded csinálni, tapasztalatok és rutin híján marhára nem fogsz olyat csinálni, mint amilyenné a videóid majd 1-2-5 év múlva válni fognak, mire belejössz, beletanulsz, kialakul a stílusod, stb.


kezdd el csinálni bármelyiket, csináld sokat, tanulj, gyakorolj, fejlődj, keresd meg mi működik neked és ne számíts 1-2 éven belül elsöprő sikerre. a sport nem érdekel, nem ismerek ilyen csatornákat, de filmes csatornából egy csomó van, akik 20-30, max párszáz követővel küzdenek, hogy befussanak a szintén nem kevés nagy és már befutott, népszerű filmes csatorna mellett.


ha egyedi, különleges, értékes (és esetleg jó is) lesz, amit csinálsz, akkor talán sikerül vele komolyabb közönséget találnod, de egyáltalán nem biztos, hogy így lesz. viszont, ha meg sem próbálod, akkor sosem fog kiderülni. és ha most elkezdesz kísérletezni ezekkel az irányokkal, később még bármi mást kihozhatsz belőle, ami menet közben működőképesebbnek tűnik. úgyhogy mindenképp próbáld ki, kísérletezz és tanulj, csak ne számíts gyors és elsöprő sikerre, ne csalódj, ha mégsem jön össze. és ne azért válaszd valamelyik témát, mert népszerűbb. azt csináld, amelyik téged jobban érdekel, amiről jobb ötleteid vannak videóhoz, amit inkább csinálnál úgy is, hogy esetleg a barátaidon kívül senki más nem fogja nézni...

2021. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem a sport témát. Igazából a sport az amivel mindennapokban foglalkozok és a filmekhez nincs meg a szakértelmem. Bár a focihoz sem de azt szurkolóként viszonylag jól ismerem. Csináltam már 3 videót. Ha esetleg belenéznétek és elmondanátok mit gondoltok róla úgy nagyjából azt megköszönném.Egyetértek azzal is hogy azért más szinten fogok beszélni például pár év múlva ha addig csinálom. Szeretnék sokat olvasni hogy egy dolgot több féle módon is el tudjak mondani illetve szoknom kell hogy felvételre beszélek. Itt a lejátszási listám: https://www.youtube.com/watch?v=AWwaJB6T5Fc&list=PL64plLOY6q.. Bármilyen tanácsot elfogadok. Jobb ha több szemszögből látom hogy mi a helyzet mint ha csak a sajátomból nézném. Amúgy én 2 évre gondoltam nagyjából. Ha érdekeli az embereket 2 év alatt talán eljuthatok arra a szintre hogy komoly nézettségem legyen. Ha pedig nem érdekel senkit akkor 2 év után már látszani fog nagyjából a dolog.
2021. jún. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!