Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valami jó tanács? :D

Valami jó tanács? :D

Figyelt kérdés

Buliba megyek ma , 16 vagyok és 18 as a korhatár. 17 nek még talán de 18nak nem igazán nézek ki.

ha szerencsém van beengednek ha nincs akkor nem.

valaki nem tud valami jó tippet h juthatnék be?

pl olyat hallottam h elkezdek kutatni a táskámba a személyimért és akkor elhiszik hogy ottvan nálam és vagyok 18 és beengednek.

ha valakinek van vmi jó tanácsa írjon lécci :)


2010. aug. 25. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Várj még 2 évet.
2010. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:) szerintem 16 évesen nem annyira korai.

jó persze szerintem is undorító h 15-16 évesek fetrengenek a földön részegen , de nekem kb. ez a 3. alkalom h megyek valamerre..

valami olyan tanácsot kérek ami télleg segít... köszi

2010. aug. 25. 14:35
 3/9 anonim válasza:
Szerintem annyira gáz amikor kisgyerekek próbálnak bejutni az ilyen szórakozóhelyekre..Régen szerettem a hajógyárit ,de már tele van 14-17 éves kis ribancokkal (jo persze nem mind ribanc de a nagy részük az , és az az egyetlen életcélja hogy letipegjen a hajógyárira meg vissza a kis cuncika pólójában amit ruhának használ,közbe taperolja össze az összes pasi meg rázza a kis pcsáját és akkor ő nagyon jó csaj lesz .Nem véletlen +18 asok ezek a helyek: vannak rúdtáncosok, italok,perverz állatok, nem kislányoknak való. Persze nekik is kell szórakozni ,megértem én és a cool ami az ő korosztályuknak van elég szégyen hely és én se oda mennék, de miért nem tudnak várni amig felnőnek? Miért nincs egy kis büszkeségük, miért ilyen könnyen megkaphatóak? szánalom az egész.....ÉS most én tűnök a szemétnek ,de hidd el amikor te nagyobb leszel téged is irritálni fognak...És most nem téged akarlak megbántani,és nem személyesen neked mondtam csak általánosságba beszéltem. Egyébként jól ki kell tenni mindened , öt tonna sminket felpakolni, min 10 cm es magassarkú, póthajacska esetleg és akkor tuti bentvagy...
2010. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nekem nem stílusom h magassarkú , azt se h kitegyem, meg ilyenek szval valami másra lesz szükségem...

amúgy biztos engem is zavarni fog pár év múlva , de ez még mindig nem teljesen a válasz a kérdésemre...

szerintem is gáz h hamis személyivel meg kint lévő p*csával akarnak bejutni , de vannak olyan lányok is bármilyen hihetetlen akiknek nem ez a céljuk.. h bemenjenek és tapiztassák magukat.. hanem az h kb fél évente egyszer elmenjenek valamerre .. itt ahol én lakok semmi normális hely nincs , csak ez, a többi mind tiszta füst , zsúfolt , putri hely...

2010. aug. 25. 14:44
 5/9 anonim válasza:
Megértelek, de sajnálom a mai világban már csak így megy, másképp nem nagyon fogsz tudni bejutni. A sok sminktől meg mellbedobástól idősebbnek tűnnek és tőlük azért nem kérnek személyit. Ezek a trükkök meg nem biztosak h. elkezded keresni ,vagy ilyesmi és szerintem elég rossz ha tökre beleélem magam a buliba, odamegyek taxival, készülök erre meg hazaküldenek ha nem jön be. Ha tényleg nagyon szeretnél nincs más választásod mint valakitől kölcsön kérni.
2010. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:S:S hát igazad van sajna , de azért megpróbálunk normális külsővel is bejutni. talán ha hamarabb megyünk amikor nincsenek sokan könnyebben beengednek :) meg nagykorúakkal leszünk .. talán... :D
2010. aug. 25. 14:52
 7/9 anonim válasza:
Sok sikert,és jó szórakozást ha sikerülne;)
2010. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem kérj kölcsön egy személyit. úgysem tudják megmondani, hogy azon a négy éves, apró, fekete fehér képen te vagy e. ez mindig be szokott jönni. felénk is van egy klubb ahova csak 16 év felettieket engednek be, és mivel az idősebbek között vagyok az osztályban többször is kölcsönkérték már az enyémet, de még neki sem bukott le. de kb úgy képzeld el, hogy sötétvörös hajam van, és szeplős vagyok, és egy oylan bnőmet is beengedték a személyimmel, aki totál szőke és sötétebb bőrű.


sok szerencsét, és jó szórakozást amúgy :)


17/L

2010. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:D:D:D az szép

hát nemtudom milesz , valahogy akkor is bejutunk :D

köszi a válaszokat =)

2010. aug. 25. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!