Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki a világ legnépszerűbb...

Ki a világ legnépszerűbb szuperhőse napjainkban?

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem Batman (nem azért írom, mert ő a kedvencem, mert nem, én nem is szeretem a nyugati szuperhősös képregényeket). Vagy még esetleg Thor.
2021. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Katicabogár és Macska
2021. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Marvel Bosszúállók
2021. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha hiszel ennek a tanulmánynak, amiben összehasonlították a különféle országok szuperhősös Google kereséseit, akkor a legtöbben Pókember iránt érdeklődnek.

[link]

2021. jún. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is Pókember. Nálunk is Magyarországon, ha valami 125-ik Pókember-füzetet adnak ki, azt hamarabb elviszik, mint bármi mást. A DC-képregényeket meg kenterbe veri magasan.


Nekem van egy rakat eladó angol DC képregényem, de egy angol nyelvű Pókembert hamarabb fogok eladni, mint bármi mást, sajnos. Ez tapasztalat...

2021. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Thor? Ez most valami vicc? Nezz utana barhol kb. Batman es Pokember a top szuperhosok.
2021. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!