Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire lenne felelőtlen 16...

Mennyire lenne felelőtlen 16 évesen házibulit tartani?

Figyelt kérdés
Úgy hogy a szülők nem lennének itthon, de nem is tudnának róla..1 hónapom van megtervezni, kb 10ember jönne a mi házunkba, én lány vagyok

2021. júl. 8. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
100%. Ez nem idealizált amerikai tinifilm.
2021. júl. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Saját házba sose rendezz házibulit. Oké hogy azthiszed 10 ember jelen meg de lesz abból több is. Lopnak, hánynak törnek zúznak. Hidd el tapasztalat. Inkább béreljetek ki egy házat mi is mindig azt csináltuk. Elég másnap azt összetakarítani
2021. júl. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A 10 ember a kis baráti társaságom, osztálytársak vagyunk és nagyon közel állunk egymáshoz
2021. júl. 8. 11:03
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért házibuli és házibuli meg társaság és társaság közt is van külömség. Ha áthívod a barátaidat pizsipartizni, néztek egy filmet meg kajáltok az oké de ha oda hívsz egy már részeg csürhe bandát akik szétverik a házat az már kevésbé oké.
2021. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16 évesen rendeztem először bulit, amikor elment nyaralni a család. Megbeszéltem előre, és megígértem, hogy minden rendben lesz, szerencsére úgy is lett.

Sütögetős, medencézős, erősen iszogatós buli volt tervben és az is lett, nagyon jól sikerült.

De elengedhetetlen részlet, hogy csak olyan embereket hívtam meg, akiket jól ismerek (nyolcan lehettünk asszem, leginkább osztálytársak), és voltam már velük többször inni stb., tehát tudtam, hogy nem fognak törni-zúzni. Olyat semmiképp se hívtam volna meg, akiről nem tudom, hogy hogyan viselkedik buliban, pláne nem olyat akit alig ismerek.

Olyanokat hívj meg, akikkel tudod, hogy nem lesz baj, de mivel lány vagy, mindenképp legyen jelen több olyan ember, akiben megbízol, és tudod, hogy ha egyesek nemnormáliskodnának, akkor közbe tudjanak avatkozni.

Nem kell annyira démonizálni, ahogy az előttem szólók tették. Okosan válogasd meg az embereket, és ne legyél annyira részeg, hogy ne tudj rendet tartani. Világosíts fel előre mindenkit, hogy a WC-be hányjanak, ne lötyköljék ki az italt, hamutálba hamuzzanak, ne a szép kanapéra morzsáljanak. 1-1 pohártörés megtörténhet (bár nálunk sztem 5 buli alatt tört össze 2 pohár), de mondom, ha bízol az emberekben nagyjából, akkor nem kell félni.

2021. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Kihagytam azt a részletet, hogy azt írtad, hogy nem tudnának róla a szülők.

Rosszul írtam a válaszomban, a legelső bulit nem mondtam el nekik, csak utólag, miután hazajöttek. Mivel minden teljesen rendben volt, így úgy voltak vele, hogy a jövőben nyugodtan megkérdezhetem előre. De persze ez a szüleidtől függ, te ismered őket, te belátásod, hogy ezt hogyan akarod.

2021. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap megvolt, semmi nem történt, minden okés;)
2021. júl. 25. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi hb-t láttam, hogy amúgy már én sem tartanék a saját házunkban. De örülök, hogy nálatok minden szipiszuperül ment :D
2021. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!