Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dumbledore-tól nem volt nagy...

Dumbledore-tól nem volt nagy felelőtlenség egy 11 éves gyerekre bíznia a láthatatlanná tevő köpenyt, a Halál ereklyéinek egyikét?

Figyelt kérdés
Mert még ha nem is volt 100%-ban biztos benne, akkor is sejtette, hogy a Halál ereklyéinek egy darabjáról van szó. És ezt egy kisgyerekre bízni... Hát nem tudom.

2015. dec. 7. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint kiderult, Dumbledore tudta mit csinal.
2015. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ő öröksége volt.
2015. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogy amit Dumbi tesz, azt nem kérdőjelezzük meg. :D Dumbi okos (mert Tomival mos)
2015. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem Arielt használ😉 Amúgy Harry nem tudta mi van nála,szóval nem kellett aggódnia,meg hát James-é volt.

.

2015. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dumbledore nagy elme tudja mit csinál.
2015. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt felelőtlenség, mert az Harry SAJÁT tulajdona, és az az apja halála után az ö tulajdona kellett volna hogy legyen, de nem volt kivitelezhető.

Ez volt a helyes, az első adandó alkalommal visszadni.

Dumbledore amúgy is elmondja hogy ő már szabadult volna töle.

2015. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem Dumbledore nem volt 100% biztos mit csinál, hanem Rowling. Mikor oda adta Harrynek a köpenyt még szerintem nem találta ki a Halál ereklyéit. Hisz mikor kiderült, hogy az egyik Halál ereklye mondták azért különleges, mert nem öregszik és nem lehet semmivel se átlátni rajta, mert nem használ rajta se bűbáj, se varázslat.

Viszont a korábbi részekben meg az ellenkezőjét írta. Nem tudom már pontosan melyik részben volt, de tettek rá említést, hogy éppenséggel kezd ,,halványodni", öregedni a köpeny. Aztán a negyedik részben kiderül, hogy Rémszem Mordon szemével át lehet látni a köpenyen, hála a szemen lévő bűbájoknak.

Röviden - tömören: jóval később találta ki Rowling a Halál ereklyéit, mint amikor megkapta Harry a köpenyt.

2015. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A köpeny James tulajdona volt régen, így Harry jogosan kapta meg:)
2015. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!