Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segtetek nekem? Nagyon fontos....

Segtetek nekem? Nagyon fontos. Szerdán válogatás lesz az iskolai színjátszós körbe, és készülni kell valamilyen előadással.

Figyelt kérdés
Énekelni nem tudok, vagyis nincs szép, hangom, a táncolás pedig nem hiszem, hogy érvényes lenne. Van valamilyen ötletetek? Olyan kellene, amit gyorsan be tudok tanulni, és gyakorolni.

2016. szept. 19. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Vers, vagy rövid próza, amit addig meg tudsz tanulni.
2016. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg egy hosszabb elbeszelo koltemenyt! Ha papir nelkul eloadod es szepen, hangosan, hangsulyozva beszelsz, szerintem nagyon jo valasztas, mert megmutatod h kepes vagy hosszabb szoveget megjegyezni, megtanulni, plusz biztosan jo pont ha szepen tudsz szavalni, n "csak igy mondod"..... nem tudom hany eves vagy, de a korosztalyodnak megfelelo muvet valassz, mert ha beleeled magad, es latszik rajtad hogy elvezed, akkor az jo hatassal lesz a zsurire. Ha mondjuk 5.-6.-os vagy akkor jo lenne neked egy reszlet a Toldibol pl... remelem segitettem, sok sikert!
2016. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Kilencedikes vagyok, akkor mit ajánlasz?
2016. szept. 20. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom nem e keson irok... mindenkepp olyat amit az ev soran tanulni fogtok, (nezz bele az orodalmkonyved tartalomjegyzekebe) vagy olyat amit tavaly vettetek. Mint mar mondtam, fontos hogy neked tetszen! Konkretat nem tudpk mondani, mert nem ismerlek se teged, sem az anyagotokat.... majd ird meg hogy sikerult!
2016. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!