Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ilyen tapasztalatok YouTube...

Ilyen tapasztalatok YouTube csatornákkal?

Figyelt kérdés

Youtube feldob valami jó csatornát, vicces videókkal és minden vicces benne és szinte az összes videójában van valami élvezetes...

De meglátjátok, hogy a legutolsó videója mondjuk 4 éves?


Az ilyesmi engem el szokott szomorítani, de hamar túl tedzem rajta, hisz ez messze nem a világvége, de találkoztatok ilyennel?



2021. júl. 10. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikre én iratkoztam fel 4-9 éve tettek fel új tartalmat. Jópár éve feliratkoztam sokra, közülük 2 ami ma is aktív.
2021. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egykettőt találok, akik most is aktívak, de nem az összes, pedig milyen boldog lenne a világ (vagyis legalábbis a youtube népe)
2021. júl. 10. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:

semmi sem tart örökké. sajnos egy idő után mindenki abbahagyja. akiknek anyagilag/üzletileg bejön a dolog, azoknál valószínűleg tovább tart a lelkesedés, hiszen érdemes csinálniuk. de még ha nagyon jól megy, akkor is belefárad, belefásul az ember egy idő után ugyanazt csinálni hosszú időn keresztül. egy idő után mindenképp változásra vágyik, máshogyan akarja élni az életét.


ha üzletileg nem sikeres, akkor pláne szükségszerű, hogy egy idő után kifulladjon, mert ha nincs belőle bevétel, akkor máshol kell kitermelni a megélhetést, ami kötelezettségekkel, időigénnyel jár. minden más a szabadidő és a családi élet rovására megy. amíg valaki fiatal, egyedül él, sok a szabadideje (pláne, ha a szülők még el is tartják), akkor kevésbé gond ez. viszont, ha már van barátnő, pláne feleség és még gyerek is, akik figyelemre, közös programokra, stb. vágynak, akkor egyre nehezebbé válik időt szakítani a videózásra. ha anyagilag megtérül, munkának tekinthető, akkor még működtethető lehet, de akkor is könnyen súrlódásokhoz vezethet. ha még csak meg sem térül, akkor meg pláne komoly vitákat eredményezhet, egy idő után meg egyszerűen nem érdemes tovább csinálni...

2021. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!