Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van kedvetek youtube csatornán...

Red Demon kérdése:

Van kedvetek youtube csatornán keresztűl megosztani a tapasztalataitokat és a fejlődési módszereiteket a spirituális és egyéb a témához kapcsolódó dolgokról?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. De azért köszi.
2021. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát, nem nagyon (a sexy hangom miatt se).

De ha leírod a kérdéseket akkor azokra szerintem rengeteg választ kapsz amiket bevághatsz a videódba. Csak tüntesd fel, hogy mire kell, és ne felejtsd el a forrást megemlíteni.

Én mióta itt vagyok, egyre materialistábbnak érzem magam, ha úgy tetszik szkeptikus, vagy "hívő ateista" (ha lenne szó arra, hogy hiszel de racionálisan gondolkodsz, akkor az lenne.)

2021. jan. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
egy Grimfox-os vedeót mondjuk meghallgatnék.
2021. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt én is.
2021. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ti még ki is nyalnátok grimfox seggét...

csak úgy ír, ahogyan a ti generációtoknak szimpatikus legyen. csak lexikális tudása van, semmi több. gondolom pénze s ideje is sok van, hogy ilyen könyveket olvasson. de csak azok a könyveket olvasta, amelyek iszonyú könnyen elérhetőek. az h drága egy könyv, nem jelenti azt, hogy fontos információkat tartalmaz. az ilyen könyvek nagyon újak és azok jók amelyek nagyon régiek. valószínű, h egymaga olvasgatott utánna a dolgoknak. de mint írta többször nincs sok tapasztalata vagy élménye. de gondolom ígyis-úgyis csak az ő infóit rágná s az ő tanácsait zabálná mindenki. pedig az veszélyes ha olyan ad tanácsokat akinek nincs semmi tapasztalata. bár tökmindegy, mert magyarországon spirituális szempontból IS A BÉKA SEGGE ALATT VAGYTOK. inkább tényleg nem foglalkozok már magyarokkal.

2021. jan. 8. 23:39
 7/13 anonim ***** válasza:
TE vagy a fekete mágiás?
2021. jan. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Besértödött, szegény... De ekkora spiri hatalommal nem is akarom érteni, hogy mi baja.
2021. jan. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Grimfox tényleg okos csávó, látszik, hogy olvasott a témában. Bár vannak azért olyan válaszai, amelyeknél az látszik, hogy abban a témában csak összeguglizott, felületes tudása van. De én azt gondolom, a spiritualitásban nem a lexikális tudás a fontos. Az is kell, nyilván, de az a fontos, hogy mindenki megtalálja azt az utat, ami a személyiségéhez passzol, és azt az útat járva szerezzen mélyebb, belső tapasztalatokat. Ebben a témában teljesen feleslegesnek tartom elolvasni a 28 ezredik könyvet, hisz amit keresünk, az nyilvánvalóan nem a könyvekben található meg.
2021. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

az bánt, hogy én valóban sokmindent megéltem már és sok tapasztalatom is van. Ráadásúl én még segítenék is másoknak. DE SOHA SENKI SEM ÁLL HOZZÁM POZITÍVAN!!!

bezzeg az ilyen seggnyalóknak meg mindíg adnak pozitív megerősítéseket.

hát...elég igazságtalan.

elég sokszor vagyok itt gyakorin elég régóta.

valóban csak kizárólag mindenki negatívan áll hozzám és a pozitív törekvéseimre.

de mindegy......elég undorító társaság ez itt.

valóban mindenkit hagyni kell a sarában.

Magyarország úgyis csak lejjebb süllyed.

Gratulálok hozzá....s én vagyok az idióta barom, hülye állat, hogy ilyen odvaras cigánylepradékoknak akaor kart nyújtani, hogy kikecmeregjenek a szarukból.

2021. jan. 9. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!