Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapest legjobb plázája,...

Budapest legjobb plázája, neked melyik a kedvenc?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Aréna Mall
Allee
Mom
Mammut
Westend
Árkád
Corvin
Köki Terminál
Pólus
Duna
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért van még:

Shopmarket

EuroCenter

Csepel Plaza

Sugár

Etele Plaza (még nincs kész)

Asia Center

Lurdy Ház

Budagyöngye

Duna Ház

Europeum

2021. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1


XD, ide jár valaki ?


A Duna amúgy benne van. A Shopmarkon kívül amit írtál mind felejtős. Az Etele jövő hónapban nyit, az talán jó lesz.

2021. aug. 2. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem fiatalon a Duna Pláza volt a kedvenc, több nagyszerű emlék fűz oda, szóval elfogult vagyok, de ha objektíven próbálom nézni akkor is erős versenyző mert nem a központban van, mégsincs a világ legvégén, hangulatos oda kimenni.

A KöKi nem lenne rossz de borzalmasan mocskos a környéke, úszik a hányásban, hulladékban, csövesekben az egész, a Westenddel szintén ez a baj, nagyon lehúzza a színvonalat az út túloldala illetve a Nyugati pályaudvar és az aluljáró, ha nem észak felől jön az ember akkor rendesen felfordul a gyomra mire odaér. Meg a Westend nekem túl nagy, kétszer is eltévedtem már benne, egyszerűen túl sok, túl zsúfolt, pláne ezekkel a fél szintekkel meg "utcákkal".

Az Aréna se rossz, de azt is lehúzza hogy nagyon ótvar az út odáig.

A többiben még nem jártam.

2021. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2: Te nyilván a Duna Plázára gondoltál, de én a Duna Házat írtam, ami a Boráros téren van.
2021. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Te trollkodsz? Az neked pláza? Van benne egy spar meg pár nevenincs bolt, egy hamburgerező ami egy ...

2021. aug. 5. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!