Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért akarnak élni az emberek?

Miért akarnak élni az emberek?

Figyelt kérdés
Ti miért akartok élni? Mi az oka annak hogy ha megkérdezem valakitől hogy élni akar vagy meghalni akkor az élnit választja általában konkrétabb ok nélkül.

2021. aug. 17. 23:43
 1/8 anonim válasza:
92%
Mert mindenki tudja, ez az egy lehetősége van!
2021. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Passz
2021. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
32%

Az élet nyomorúságos vagy borzalmas. Ha élsz akkor egy nap elkerülhetetlenül nyomorúságosan fogsz meghalni idős emberként, minden méltóságodtól megfosztva, ha pedig valami tragédia történik veled pld: Elveszted a kezed, Meghal egy család tagod vagy hánytatott a sorsod akkor meg borzalmas.


Bennem őszintén szólva nincs sok élni akarás, de mégis ennek ellenére sokan élni akarnak én ezeket az emberek néha nem értem…

2021. aug. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Sokan nem akarnak de muszáj, meg gondolni kell azokra a szeretteinkre is akiket itt hagynánk, főleg ha gyermekünk is van, vagy a párunk
2021. aug. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az életbenmaradási ösztön genetikailag kódolva van mindenkibe. Én ezen kívül azért is szeretnék még élni, mert később lehet, hogy jobbra fordul majd a sorsom, illetve vannak terveim és céljaim is az életemben.
2021. aug. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tűnik úgy, mintha valamelyik kicsit végleges lenne?
2021. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a szuleimnek fajdalmat okoznek ha meghalnek.
2021. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 80. szulinapomat en sem akarom megerni.
2021. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!