Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A szinesbőrű énekesek, előadók...

A szinesbőrű énekesek, előadók (pl a dél koreai kpop énekesek) miért akarnak úgy kinézni mintha fehér európai emberek lennének?

Figyelt kérdés
Befestik a hajukat szőkére, bőrfehérítő műtétrn esnek át, kinyitják a szemüket, a nagy lapos ázsiai orrukat európai szép vékony orra műtik, dupla szemhéjat műttetnek maguknak stb. De nem fogják fel, hogy akárhány plasztikai műtétrt is végeznek rajtuk nem fognak fehér európainak kinézni?

2017. aug. 10. 11:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
De jó neked hogy ilyen "'súlyos" problémák gyötörnek. Nekik ez tetszik és kész. És akkor mi van?
2017. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Az európai emberek pedig ázsiaivá akarják magukat műtetni...mert ez tetszik nekik.
2017. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló ez nem igaz. Egy fehér sem akarja magát ázsiainak műttetni. Fehérnek lenni a legjobb.
2017. aug. 10. 19:02
 4/22 ncskcsk ***** válasza:
100%

3. válaszoló: lehet h műtét nincs, de sminkben annál inkább előfordul, hogy a nők optikailag "szélesítik" a szemeiket (pl. cicás szemek, hosszú tusvonalak).


Am. fogalmam sincs, de tény h maguk a koreaiak falják Amerikát, ahol szintén fehér dominancia van. Talán azért, aiért MJ csinált magából fehéret. Kisebbségkomplexus? passz.

2017. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha már a színesbőrűt felhoztad, idéznék egy régi, de igaz szöveget, anno falfirkában láttam: "minden ember színesbőrű, különben átlátszó lenne"
2017. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek koreai ferfit, aki az egesz arcat atmutette, koreaban ez most nagyon viragzik. Igen, sok azsiai hasonlitani akar europai emberre, de az eredmeny mindig inkabb valami horrorisztikus babara hasonlit.:)

Nalunk inkabb a sminkeles terjedt el, anno en is igy sminkeltem magam (hal istennek mar nem) es sokan neztek azsiainak.

2017. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Utolsó az lehetetlen hogy ázsiainak nézzenek ha fehér vagy.
2017. aug. 11. 08:48
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
6-os vagyok. Mas volt a hajam, es eleg jol sminkelek.:) De meg mindig vannak ilyen lanyok, akik nagyon erolkodnek hogy azsiainak nezzenek ki.
2017. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyetlen ilyen lányt sem láttam még.
2017. aug. 11. 18:12
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Pedig vannak, pl én is. Bár nekem a nagypapám volt az, akit mindenki ázsiainak nézett, én meg 'leörököltem' ezt tőle.
2017. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!