Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fanfiction írók! Milyen...

Fanfiction írók! Milyen érzéssel töltött el benneteket amikor az első alkotásotokat publikáltátok?

Figyelt kérdés
És milyen fanfiction volt? Én egyébként egy kicsit féltem de mégis úgy éreztem, hogy meg kell osztanom másokkal is az irományomat. Egy Kpop fanfiction volt amit rögtön töröltem is. Egy kicsit bénának találtam. Már három éve irogatok.

2021. aug. 19. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, az enyém egy Gargoyles fanfiction volt még az ősidőkben. Lehettem vagy 12-13 éves. Sehol sem publikáltam, csak füzetbe írtam, de jó érzéssel töltött el. Pedig extra gagyi lett mai szemmel nézve.


Az első publikált fanficem - két, szintén füzetbe írt Dragon Ball Z fanfic után - egy "Egy új élet kezdete" című Gravitation fic volt Shuichi X saját karakter párosítással. Megért tizenpár fejezetet, le lett zárva, és akkor elégedett voltam vele. De ma már nem mutogatnám akkori formájában. XD

2021. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy one direction ff.-et írok jelenleg is. Nos fura volt megosztani az írásomat és még furább volt mikor párszázan már meg is nézték kis számok de első könyv lévén mégis nagynak tűnik számomra. Szerintem nyugodtan rakd ki és a nem építő jellegű kritikát hanem az "ez szar" hagyd figyelmen kívűl. Írj magadj miatt és ha úgy érzed oszt meg a világgal.

2021. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!