Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sokról lemaradtam, ha nem...

Sokról lemaradtam, ha nem voltam egy fesztiválon sem?

Figyelt kérdés

25 év fölött már nem sok esély van rá, hogy eljussak bármelyikre is, pedig nagyon szivesen mennék egy Szigetre, Soundra vagy Strandra, csak épp nincs kivel.

Nincs meg az a baráti társaságom, akivel eldöntjük előre, hogy megyünk és nem mondja le mindenki.

Néha, az is kb félévente, eljutok 1-2 buliba pár régi ismerőssel, de az mégsem akkora élmény, mint egy fesztivál.

Biztos hatalmas élmény lehet híres fellépők elött bulizni, sokkal könnyebb ismerkedni/csajozni és úgy általában véve egy jó nyári élmény lehet.


Régebbi barátaimat (gimis és egyetemi) kb. teljesen elvesztettem, munkatársaknak megvan a saját társaságuk, az egyetemen (mesteres vagyok) meg az online oktatás miatt senkivel nem tudtam eddig összeismerkedni.



2021. aug. 23. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sok fesztiválon voltam már egyedül is, de én a zene miatt mentem, ahhoz meg nem kell társaság, hogy azt élvezzem. Még előnye is van, nem kell alkalmazkodni senkihez, mész oda és akkor amikor akarsz, csinálsz amit akarsz. Nem kell a beb..ott haverokkal kínlódni meg égni miattuk, nekik se kell miattad, ha te vagy állapotban.
2021. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!