Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bullet journal naplóban vagy...

Bullet journal naplóban vagy digitálisan?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan kezdjem el. Tabletet nem tudok magammal hordani suliba. Papír formában az év elején elkezdtem, de alig volt időm csinalni, mert vagy nem volt kedvem vagy el is felejtettem. Most elkezdtem csinálni tableten, mert az itthon többet van nálam, mint a napló. +tableten van egy csomó matrica amit letölthetek, de most nagyobb motivációt érzek ahhoz, hogy csináljam papír formában is....tippek+tanácsok jöhetnek. :P

2021. aug. 27. 14:17
A kérdező szavazást indított:
Papír
Digitális
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Papír formához vehetsz/rendelhetsz matricákat, illetve nyomtatóval is tudsz csinálni, csak kell hozzá speciális papír.

Én azt javaslom, hogy egyszerre csak egy helyen vezesd és ne váltogasd, mert önmagad ellen dolgozol és belezavarodsz abba, mi hol van. Esetleg megpróbálhatnád a fontosabb dátumokat tableten vezetni, a mellékesebb spreadeket (pl költségvetések, telefonszámok stb) pedig papíron?

2021. aug. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos nekünk fekete-fehér nyomtatónk van, és nem szeretném mindig kiszínezni, megrajzolni. Szerintem úgy fogom csinálni ahogyan írtad és a fontos dolgokat tableten, a nem annyira fontosokat pedig papíron. Még egyszer köszi az ötletet!
2021. aug. 28. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2021. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!