Mi az a bujo?

Figyelt kérdés
Valami bullet journal. De az mi?

2019. dec. 28. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Határidőnapló. Az utóbbi időben nagyon felkapott lett, influencerek csináltak már róla videókat. Nagyjából annyi a lényege, hogy magad tervezed és rajzolod meg a határidő naplód lapjait. Szerintem iszonyat felesleges, és idő pazarlás.
2019. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legpraktikusabb dolog a világon.

Dióhéjban: saját szájízed szerint kialakított határidőnapló, naptár.

Dokumentálás, tervezés, rendszerezés, nyilvántartás egy helyen.

Nekem rengeteget segített abban, hogy kicsit összeszedettebb legyen az életem.

"Időpazarlás", ez jó. :)))))) Maximum 15 percet töltök egy hónap megrajzolásával, és sokszor ennyi időt spórol nekem a füzetkém, soha nem kell keresgélnem az infókat.

2020. jan. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Egy saját tervezésű határidőnapló. Lehet minimalista stílusú semmi rajzzal, meg lehet kaligráfiás írással művészi alkotásokat is csinálni. Lehet listákat írni pl bakancs lista, bevásárlólista, születésnapi ajándékötlet lista, könyvcímek amiket olvasnál, filmek amiket vársz stb... Ez valamilyen szinten egy hobbi is. Tehát pont annyira időpazarlás mint a videójáték, filmnézés, horgolás.
2020. jan. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!