Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Netflixet lehet használni...

Netflixet lehet használni külfőldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jó nagy hülyesèget csináltam, tegnap előfizettem netflixre, 2-3 nap múlva megyek ki külfőldre, ott is fogok èlni(Nèmetország) valamièrt bepánikoltam, hogy ott esetleg nem tudom elintèzni,ès megcsináltam tegnap a regisztrációt,átgondolva most már nem is tudom mièrt...hülye vagyok,mindegy... Szóval, ha már kint vagyok akkor tudom ott használni? Nem èrtek hozzá, eddig ez az első ilyen straming oldal előfizetèsem....

Köszönöm a segítsèget!



2021. szept. 4. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
EU-n belül tudod használni, de ha huzamosabb ideig ott vagy, lehet idővel átvált majd a német verzióra, azaz a filmek német szinkronnal lesznek és az ottani kínálatot fogod látni. Egy hónapig még biztosan a magyart fogod.
2021. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pánikoljál ész nélkül, az a lényeg.
2021. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ kedves első!


Kedves második: neked pedig annyit fűznèk hogy elnèzèst kèrek hogy nem mindenki olyan tökèletes mint te, ès valószínűleg te istenszerü lèny vagy, egy tökèletessèg..aki mèg èletèben nem csinált meggondolatlanságot, mèg szerencse hogy csak egy szaros Netflixről beszèlünk, csak tudnám milyen sok èrtelme volt ezt ideszarni..jól kiosztottál tènyleg..:D

2021. szept. 4. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Le tudod mondani is az előfizetésed, az első hónap ingyenes, nem? Aztán ha kimész, újracsinálod, és akkor az ottani kínálatot kapod.
2021. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs már próbaidő...sajna..
2021. szept. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!