Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha külföldön élve elkezdtem...

Ha külföldön élve elkezdtem használni a magyarországi Netflixet, és néha szimulált magyar IP-vel nézem, akkor nem fog a platform átcserélődni az országéra?

Figyelt kérdés
Hollandiában élek, eddig a holland Netflixet használtam. De úgy döntöttem a magyarra váltok, mert ott többminden érhető el magyar felirattal és/vagy szinkronnal. Hollandot lemondtam, a magyarra pedig beregisztráltam másik e-mailcímemmel, másik bankártyámmal, a Hola böngésző segíségével, magyar IP-t szimulálva. De azt viszont csak utána hallottam, hogy ha az ember külföldön nézi a magyar flixet, akkor 1-2 hónap után a platform átvált az adott országéra (annak kínálatára). Ezt nem akarnám. A Hola böngészővel az a baj, hogy ha nem vagyok előfizetve, akkor csak egy óráig használhatok szimulált IP-t, utána várni kell egy óra hosszát, meg a számlálót is kirakja a sarokba. Előfizetni azért nem akarnék, mert így kb. dupla annyiba kerülne, mintha csak a Netflixért fizetnék. A kérdésem, hogy ha mondjuk heti 2-3 órát szimulált magyar IP-ről Netflixezek (a fennmaradó alkalmakkor rendesen az itteni IP-ről) akkor az esetleg alég ahhoz, hogy a platform soha ne váltson át? Mert így végülis nem telik el soha egy hét úgy, hogy csak hollan IP-ről jelentkezzem be.

2021. febr. 8. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
2021. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1: Ezért is ugyanúgy fizetni kell. És ennél még csak nincs is az egy óra hosszás ingyen lehetőség.
2021. febr. 8. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!