Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tégla és Erzsi kiszálltak...

Tégla és Erzsi kiszálltak Zsoze streamjéből?

Figyelt kérdés
Mostanában nem láttam őket, igaz nem sűrűn nézem. Mi lett velük, kiszálltak?

2021. okt. 8. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Élik a civil életük.
2021. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Kicsoda amúgy erzsi? a hangja alapján szexi
2021. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
tégla elvileg ünállóan sztreamel... zsozé szerint "eztnem lehet csak így.".. nem egészen értem pontosan hogy érti.. az ő nevében sztreamelt? :O videóban am zsozé még utal is rá hogy nem ő dönt hanema facebook.. bárhogy kell is ezt érteni.. mindannyian a facebooknak dolgoznak vagy mi??
2021. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

3-as


Szerződés köt mindent. Más helyett se mehet be a haver a munkahelyre dolgozni.

2021. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4-es ez semmit se magyaráz meg számomra.. eleve a szitu érthetetlen volt nekem..lenyúlta a gépét??? vagy miih.. így értettem hogy nem értem
2021. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

5-ös

Gép lenyúlás? Nem értem ez, hogy jön ide! Tégla 100% saját felszereléssel dolgozott, maximum lámpákat kapott Zsozetól, ha pedig külön streamelt volna, akkor elvileg nem közvetíthette volna más platformon, hogy facebookon igen, azt nem tudom.

Szerződés kötötte őket, hogy ki streamel, Zsoze nevében streamelt, nyilván hisz Zsizi csatornáján ment és ezt a Facebook engedélyezte, így is ők voltak a világon az egyetlenek, akiknek ez megvolt engedve.

2021. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

6 os

botkasztban magyarázta el "nélkülem streamelt.. többször nem lesz ilyen sohase hogy valaki nélkülem teszi" ez érdekelt ez mi a francot jelent.. az ő gépén streamel ő accján.. engedély nélkül..vagy mi?? érted?

2021. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7 téged megütött valami? Vagy neked mi a bajod? nélkülem streamelt = egyedül streamelt - egyedül csinált műsort - zsozé nélkül.
2021. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8-as ha nem érted minek válaszolsz.. menjél azt írjál inkább egy 1-es matek dogát a Krúdyban.
2021. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9 neked kajak valami baj van a felfogásoddal. Hülye vagy amúgy? Mi a francot nem értesz ezen? Hogy kapcsolod össze a géppel / cuccával?
2021. nov. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!