Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tégla és Erzsi kiszálltak...

Tégla és Erzsi kiszálltak Zsoze streamjéből?

Figyelt kérdés
Mostanában nem láttam őket, igaz nem sűrűn nézem. Mi lett velük, kiszálltak?

2021. okt. 8. 18:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

7-es

Nélkülem streamelt=nem Zsoze közvetített, hanem csak egy "mellékszereplő" volt a csatornán, hisz volt olyan, amikor Tégla tolta és megjelent Zsoze. Erre mondta, hogy még egyszer akár hol és akár hogyan is, de ilyen nem lesz, mert (ezt nem mondta nyíltan) a közönség akarta és pont miattuk is bukott ez az egész plusz még Téglával is ki lett cseszerintve az életét tekintve így. Nyilván viszont, hogy ez az egész létrejött Zsoze problémája is, hisz valahol ő is meg akarta próbálni.

2021. nov. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ááh értem!! és mit jelent h megbukott az egész..mi nem működött?

am téglának van saját oldala de kb 2 éve volt rajta.. elég fura.

2021. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Több gond is volt:

1. Sokak valami olyan bugyuta figurát vártak, mint a játékbéli (pont úgy Jokernél is), így végül csalódtak.

2. Túlságosan nagy volt az izgatottság a nézők részéről 100%-ban túlgondolták a létjogosultságát a streameknek tőle, csak a kíváncsiság vezérelte őket, mint itt a fórumon is a többséget, hisz még mai napig is azok a kérdések röpködnek, hogy vajon kik lehetnek a többiek, hol élhetnek és hogy nézhetnek ki.....

3. .....épp ebből kifolyólag végül még sem érdekelt sokakat, még azokat sem, akik minden adás alatt írták: Mikor fog már streamelni Tégla?! Az első nap ha jól tudom volt 10 vagy 15E egyidejű néző, csak azt Zsiziék sem számolták rá, hogy a Covid első lezárásai is akkor voltak, meg mint fent említettem az izgatottság vitte a dolgot, az utána lévő napokban szintén sokan nézték, de elkezdett csökkenni. A legvége felé kb 900 néző volt a rendszeres, ami Zsizi állítása szerint elég, hiszen ő is mindig sokkal többel túltejesíti még a rosszabb napokon is, de az időközben elhangzott sok infót megnézve, amit mondani szokott valószínű minimális hazugság azért van benne, hiszen frusztrálja őt is, hogy vajon mikor és mi miatt van kevés néző.

4.Tégla általában délutánonként streamelt, amikor nem volt elég ember.

5.A nézők azt hitték, hogy Tégla egy pótlás lesz Zsizi meg majd pihen addig, de rájöttek, hogy nem pótolja, sokkal többet vártak, ami végül egy túl igényes elvárás volt és igazából Tégla önhibáján kívül nem tudta teljesíteni azt.

+1

Igen, volt Twitchen Téglának! Az utolsó adásán is ott voltam, azért nem streamelhetett ott, mert nyilván a Facebook korlátozta, hogy nem lehet máshol, ha ők együtt vannak. Most meg ugyebár hazajött, streamelt, de befuccsolt, így ha nem is a 0-ról, de gyakorlatilag elég mélyről most azért dolgozik újra, hogy az életét újra elkezdje.

2021. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13 jól elmondtad. Ez az égész egy ilyen kis rögtönzés ami Zsizi körül történik lassan másfél éve. Jöttek a srácok, és csinál egy műsort, de ez a podcast is sajnos elég vérszegény. Joker szerintem iszonyatosan nyalja zsizi seggét, és egyáltalán nem szimpatikus karakter, lai és dzsulio két vidéki jámbor srác, ők nagyon jók. Joker kicsit olyan mintha elkúrná az egészet. Szekunder szégyenérzet a köbön amikor nézed a botkesztet és percenként csak azt hallani és látni hogy tövig benyal Zsozénak..
2021. nov. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14-es

13-as vagyok

Ahány ember annyi gondolat nyilván, sose tudni mit hoz a jövő, de Joker szimplán barátkozós típus, elvégre ketten vannak, mint műsorvezetők és Zsoze mellé nagyon is kell, mert ha nem lenne ott akkor Zsizi csöndben ülne csak majdhogynem. Rengeteg mindent Joker intéz, de ez sokszor el is hangzott, Zsizi szokásos módon trehány, lesz ami lesz alapon csinálja. Joker szerintem inkább csak próbálja szórakoztatni a nézőket és valami témát csinálni, nem véletlen ő hozza a témákat is, az hogy itt nincs olyan körítés (és nem az a lényeg), mint RP-ben, hogy káromkodás és fikció, így nyilván nem is hat úgy az egész, mondhatni itt is a Téglás eset áll fent: Amíg nem látják személyesen Jokert, addig nincs gond, így viszont sokan hiszik, csak ránézésből, hogy gond van. Ha bármi is lenne azt úgy is megszólná Zsizi és páros lábbal rakná ki, azért a kapcsolatuk viszont elég tartalmas és régi annyira, hogy ez kiderült volna talán, meg hát végszóként: Nem hiszem, hogy nyalni kell bármiért is, nyilván vannak jövőbéli közös dolgaik, aminél érdekelt ő is, hogy jó legyen, de Zsizi a srácokat egyenlőként próbálja kezelni (még ha sokan hiszik is az RP-ben, néha nyilván jogosan, hogy például Lali el van nyomva).

2021. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 bűzös bab ***** válasza:
Füstölt pörc , tormával es fött tojássaal jó kis fehérkenyérel .. na .
2021. nov. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nekem nincs semmi bajom Jokerrel hogy szerepel ő is. Amúgy nem buta srác én ezt látom rajta. Inkább azért vagyok szomorú mert Tégla karaktere nagyon ment ebben a bandában. Legalábbis én nagyon bírtam. Sajnálom hogy így alakult, nélküle szerintem szegényebb lett az RP. Tronyó meg a kínai nekem nem adja igazán.
2021. dec. 6. 21:02
 18/20 anonim ***** válasza:
Na igen, Tégla néha hozzá tudott tenni nagy dolgokat, egyébként viszont csinálja a maga útján, ami nem pont megfelelő, vannak rossz ötletek (pl: egymás után váltogatott játékok 1 óránként akár), de legalább saját maga megtanulja ezt az egészet. Joker pedig valóban nem buta, nagyon nem én inkább azt látom már, hogy az embereknek inkább azért tűnik soknak, mert Joker tényleg akar jó Podcast-et csinálni például stb. Zsizi meg rátojik egy kicsit, meg lehet van baja több is annál, röviden tehát: Joker többet ad bele, de nem tudja felmérni, hogy ez most jó-e. Nyilván mindig lesznek károgók és sokaknak ugyan úgy fog tetszeni a komolyság is, hisz alapjában tényleg a Podcast egy kis komolyság lenne, csak hát Zsizi mellett néha nehéz, na meg Joker is most találkozott vele csak úgy igazából, szóval személyes légkört még nem szokta meg, azt a 90% "mást", ami streamen kívül megy.
2021. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18-as hol csinálja és mi a neve egyébként? :)
2021. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Facebook: Tégla
2021. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!