Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a címe annak a fanfiction-n...

Mi a címe annak a fanfiction-nek, amiben a lányt Cat-nek a fiút Damon-nek hívnak, (azt hiszem) a lány új a városban, a fiúnak van egy aranyos húga, a csajnak van egy dilis exe és egyszer lelövi a parkban a srácot?

Figyelt kérdés
Amióta eszembe jutott eszt vadászom, lehet semmi köze a Vámpírnaplók főszereplőihez csak a nevek, de lehet össze keverem. De az alap sztorija ez: A lány új városba költözik, ahol megismerkedik ezzel a sráccal. a lánynak van egy dilinyós exe aki nem akarja békén hagyni és meg is akarja ölni egyszer Damont, de nem sikerül neki szerencsére csak lelövi. Meg a lány elmegy külföldre valamiért és oda is követi a pali.

2021. okt. 26. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez valami alapján íródott? Mert csak akkor fanfiction, hogyha mondjuk egy már létező könyv, film, sorozat stb. világával vagy szereplőivel dolgozik.
2021. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt el felejtettem oda írni hogy lehet hogy nem az. De a nevekből következtetve, lehet a Vámpírnaplók főszerelőről adta a neveket. De semmi köze ahhoz, átlagos emberekről szól. Nincs benne vámpír vagy más lény... Évekkel ezelőtt olvastam és minden lehetséges modon kerestem már de semmi. Akkoriban rengeteg fanfiction oldalon olvastam, meg wattpad, blogger, facebook csoport-ban
2021. okt. 26. 14:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Talán a karaktereket abból emelte ki az illető. Bosszantó de sajnos nem tudom. 1-2 dolog még rémlik de mivel minden héten elolvasok egy vagy két könyvet, meg fanfictiont, vagy más hobbi írását, történetét, sztoriját stb... lehet már keverem.
2021. okt. 26. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!