Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen téli/nyári fürdőruhamen...

Milyen téli/nyári fürdőruhamentes/textilmentes/naturista/nudista fürdőhelyet/strandot/wellness hotelt/termál fürdőt ismertek? (nem szauna) Akár csak kijelölt napok. Pl. Aqualand, Ráckeve Balatonakali Délegyháza Sziksósfürdő

Figyelt kérdés
Kérlek csak a lista bővítését segítsétek, akár 1-2 mondatos élménybeszámolóval!

2021. nov. 12. 15:30
 1/7 anonim válasza:
100%

Balatonakali a múlt, 2020. november 23-án bejelentették, hogy nem nyit ki már. Az a posztot nyitó listájában ez hibás adat. Sok megszűnt hivatalos hely van a múltban, azoka ne soroljuk itt fel... De ha kell tudok olyanokat ezen kívül is.

A másik pontosítás, hogy a ráckevei Aqualand nem folyamatosan, csak a hét bizonyos napján (szerda és péntek) és csak az esti időszakban fürdőruhamentes, nem állandóan.


-Ha ennyire alkalmi a jelleg, akkor ide lehet venni a NaVKE havi (ősztől tavaszig tartó) uszoda, élményfürdő, gyógyfürdő bérléseit, vagy az évi két alkalmas ballószögi Fürdő bérlésüket ami egész napos program (májusban és szeptemberben van ilyen nap), vagy akár az ott 3 hetente megrendezésre keülő naturista estet is, melyet a fürdő szervez.


-A Balatonnál a Balatonberény Naturista strand üzemel csak, a nyári időszakban. Sztem a legszinvonalasabb naturista hely hazánkban.

-Bükfürdő szaunavilágában szintén van szabadtéri naturista medence is.

-Szentgotthárd szaunavilágában úgyszintén van ilyen terület

-2021. nyár végén a Muhi Beach (Nyékládháza közelében) is helyet adott a nudistáknak

-Budakalász Lupa tónál is van naturista partszakasz

-Párkány, Vadas Termáljában is van egy elkerített gyógymedence a nudisoknak a nyári időszakban

-Cserszegtomajon is, a 2021-ben új tulajdonossal megnyilt kemping, a Panoráma kemping felső szintje is a naturistáké. Medencéje egyelőre időszakosan működik.

-Magyarhertelenden a fürdő Szaunavilágában szintén nagy szabadtéri terület és medencés fürdőzés várja a nudisokat.

-Mindszenten az Ányási Tiszaparton is van egy gyönyörű nudista terület melyet az Ányási Naturista egyesület üzemeltet.


Naturista hotelt nem ismerek hazánkban.


Ha vki tud más hivatalos helyet, nyáron v. esetleg fürdők medencés részét az engem is érdekelne.

A vadnudis részek, folyópartok és tó melletti ingyenes napozó és megtűrt helyek sztem külön, más felsorolásban kell helyet kapjanak.

2021. nov. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
#1 Nagyon részletes beszámoló, köszönöm. Bükfürdőn a szaunarészleghez tartozik kinti meleg gyógyvizes medence, ami naturista? Szentgotthárdon voltam, ott csak hideg vizes merülő van, ami amúgy nagyon jó.
2021. nov. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Követem...
2022. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, Bükfürdőn van egy meleg naturista medence a szaunakertben. Bükfürdő, Sárvár, valamint Debrecen a top 3 nálam eddig, ahol jártam.
2022. máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bénabakter ***** válasza:

Ballószögön voltunk nemrég az Aranykor Wellness és Termálfürdőben (ne tévesszen meg a neve!) Naturista fürdő- és szaunaest volt, remek szaunaprogramokkal, szombaton 20:00-tól kb. 0:30-ig. Nem túl nagy a hely, viszont nem volt tömeg sem. A társaság inkább középkorú és fiatal összetételű volt. Nagyon jól éreztük magunkat, mindannyiunknak tetszett. Ez a program 3 hetenként kerül megrendezésre. FB-on érdemes belépni ilyen csoportba, ott több lehetőség is kiírásra kerül.

Nemrég láttam, hogy Zalakaroson (azt hiszem, ott) is létrehoztak egy naturista részt a fürdő szauna részlege mellett. Ezt még nem ismerem.

2022. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zalakaros egy nagy csalódás. Hétvégén semmiképp nem ajánlom, aki pihenni szeretne. Zsúfolt maga a hely, kicsik a terek, érthetetlen az elrendezése, pedig hely lett volna. Az elkülönített pihenőtérben olyan közel vannak a nyugágyak, hogy nem lehet ledőlni mert más akkor nem fér el. Egy kis jakuzzi van ami mindig foglalt, a merülőmedence vize büdös volt és mindegyik egyforma hőmérsékletű a hideg-meleg helyett. A nagy szaunában olyan szűk a legfelső pad is, hogy nem lehet kényelmesen hátra feküdni, mert lelógok, még én is aki nem nagy darab. Nincs rendesen elkülönítve az élményrésztől, behallatszik a hangzavar, de a bent lévők is hangoskodnak egyfolytában és senki nem szól rájuk, ott ez a normális, kb. kocsmahangulat volt ivászattal. Ha termálvízbe szeretnél utána menni, akkor át kell vergődnöd magad az egész papucstengeren, gyerekeken, létesítményen, mert azok a medencék az épületegyüttes túlsó, átellenes oldalán vannak. Az árról nem is beszélve, Sárvár és Bükfürdő is olcsóbb és összehasonlíthatatlan a színvonal. Egyszer voltam, többet biztosan nem megyek.
2022. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fehérváron az Árpád Fürdőben mostmár havi két alkalommal vannak naturista estek. Az egyik privát szervezés, a Facebookon az "FKK Nudista Szauna" csoportban kerül meghirdetésre.

Este 9-től éjjel 1-ig tartanak, szaunaszeánszok is vannak.

2023. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!