Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szegedről Sziksósfürdői...

Szegedről Sziksósfürdői standra hogy jutok el bicajjal?

Figyelt kérdés
Kiindulási pont József Attila sgt és a Retek utca sarka. Biciklivel el tudok jutni a szikire? Még sosem voltam ott.
2011. jún. 4. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még nem késő...

-Gyere a Rózsa utcán/nincs kerékpár út/a Csongrádi sgt.-ig.

-Itt jobbra kanyarodj,menj a Média Markt-ig.

-Ezután balra kell kanyarodni a Rókusi krt.-ra.Ne menj a túloldalra(a Médiáig)hanem az innenső oldalon menj balra.Így a "tecsó" felőli oldalon elevickélsz(a 2 "villamos-projekt"miatt)a Nagy(nagy)körforgalomig.

-Itt jobbra menj,a pláza előtt elhaladva...meg kell másznod az Izabella hidat is.

-Ha jobbról lesz egy Baumax,jófelé jársz...menj át a bal oldalra,a benzinkúttól így jobb menni(kihagyod a "pesti út" lámpát)

-Így eljutsz a Kiskundorozsma vasúti átjáróhoz,azon áthajtva kb.200m...és ismét átrakták a kerékpárutat->jobboldalra.

-Így eljutsz a dorozsmai templomhoz.(kis krix~krax a körforgalom miatt)-egyenesen menj tovább.

-Kb.100 m-re van a "Stop" cukrászda,föltétlen állj meg,a fagyi(és a sütik is) vetekszik a legtöbb szegedivel !

-Még pár száz méter,és ismét az út bal oldalán lesz a kerékpárút folytatása(mért jó ez így?).

-Közel a cél(2km),már csak az autópálya fölüljáróját kell "megmászni".


Sose mértem,úgy 20 km.-re tippelem a távot. Ha leérsz az Izabella hídról,onnan még 11 km az biztos.


Jó utat,remélem érthetően írtam...vigyázz magadra...és írj,ha megvoltál vele !

2011. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tegnap már meg lett ejtve a túra strandolással egybekötve,szerencsésen odataláltunk,bár tényleg mindig jobbra-balra-jobbra-balra rakták a bicikliutat..de azért csak sikerült odatalálni :) Hazafelé volt a húzósabb,szembeszéllel :D De jó volt nagyon,köszönöm így utólag is a választ!
2011. jún. 6. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!