Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha egy ismeretl...

Hogy reagálnál ha egy ismeretlen ember oda menne hozzád és azt mondja: "szia. Nincs kedved beszélgetni? Csak mert látom te is egyedül vagy és hát én is, legalább addig sem unatkozunk"

Figyelt kérdés
ja és az az ismeretlen ellenkező nemű. szóba állsz vele? vagy egyből arra gondolsz hogy nyomúlni akar?
2010. szept. 4. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted: szórakozóhelyen? Hát, ha szimpatikus, akkor simán elbeszélgetnék vele. Ha ellenszenves, akkor meg leráznám valami szöveggel, hogy várok valakire.
2010. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel türelmes (és barátságos külsejű) ember vagyok, már többször környékeztek meg, főleg öregasszonyok, akik ilyenkor elmesélték összes betegségüket, családjuk és életük teljes történetét. Nem szoktam nemet mondani, és akkor sem mondanék nemet, ha egy 25-30 éves leányzó jönne oda hozzám. Erre sajnos még kevés példa volt...


34/F

2010. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szórakozóhelyre gondoltam, hanem például buszmegálló, vagy utcán séta közbe. és nem öregnéni hanem a te korod körüli :D
2010. szept. 4. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki, ha szimpatikus akkor szívesen beszélgetnék vele.
2010. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Azt hittem, szórakozóhely, mert a Szórakozás kategóriába tetted. :)


Szóval mondjuk buszmegállóban... Hát, lehet, hogy kicsit furának találnám, mert manapság valahogy nem "divat" utcán ismerkedni. De mondom, ha jól néz ki és szimpatikus, akkor persze, beszélgetnék vele. Meg akkor is, ha nem néz ki jól, de normálisnak látszik. Akkor koptatnám le, ha valamiért nagyon antipatikus lenne.

2010. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igenigen, utcán tök idegent megszólitani mostanában nem szokás és pont ezért kérdeztem, hogy ti mit szólnátok hozzá
2010. szept. 4. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Azonnal körbenéznék, hogy honnan kameráznak...
2010. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!