Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol van Magyarországon olyan...

Hol van Magyarországon olyan strand, fürdő, partszakasz, stb., ahol meztelenül és fürdőruhában is lehet lenni?

Figyelt kérdés
Jómagam szeretek nudizni, de a baráti társaságomban ez nem szokás. Arra gondoltam, hogy jövő nyáron (vagy ha fedett fürdőből van ilyen, akkor akár már előbb) elrángatnám őket egy ilyen helyre, ahol én kezdettől fogva meztelen lennék, és közben más is levetkőzhetne, ha kedvet kap.
2021. dec. 5. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Balatonberény, Delegyházi tavak es meg jópar ilyen hely van...
2021. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Ezek nem full nudista helyek?
2021. dec. 5. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat nehezen találni ahol mindkettő szabadon strandolhat.

Ajánlom esetleg Mindszentet

2021. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Állítólag régen a Lupán jól megfért egymás mellett nudista és textiles. Ma nehéz ilyen helyet találni, a full nudista is nagyon ritka, de ha nem mindenki akar levetkőzni, akkor az se jó. Egy elhagyott vízpartot lehet esetleg megpróbálni.

Valamelyik fürdőről hallottam olyat, hogy meztelenül is lehet használni, de az szerintem csak férfiaknak volt.

Ha valakinek van kertje, akkor egy medencét venni talán még a legkönnyebben kivitelezhező.

2021. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régebben még voltak ilyen tolerált strandok,hogy lehetett egymás mellett fürdeni. Sajnos manapság ilyet már nem tudok.
2021. dec. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is a Luppa-tó volt ilyen, "clothing optional" stílusú. Nagyon jó volt abban, hogy ha egy társaságban voltak naturisták és olyanok, akik még gyűjtik a bátorságot, hogy ledobják a fürdőruhát, itt tudtak együtt standolni, ki-ki úgy, ahogy jól esik. Mióta Gerendai Károly megvette és bekerítették, azóta megszűnt ez a lehetőség.
2021. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Kecskemétem a vízműdombnál tudtam ilyet. A parton nádkerítés volt z elválasztó, de a vízközös volt.
2021. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!