Kezdőoldal » Utazás » Európa » Összehasonlítva melyik partsza...

Összehasonlítva melyik partszakaszon éri meg leginkább az Adrián nyaralni,a szlovénen,a horváton,vagy Montenegróban?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai voltak?

#Adriai nyaralás
2021. aug. 4. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Novi Vinodolskiban voltam (Horvátország) tengerre néző szoba stb vittünk egy hétre 7500 kunát és nem bírtuk elkölteni(pedig szórtuk a pénzt) 2500 kunát visszaváltottam itthon.

Nagyon tetszett nagyon jól éreztük magunkat szívesen visszamennék mellette lévő városokba van piac hajókázás stb finom ételek csak ajánlani tudom

2021. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

7500 Kuna,az rengeteg pénz egy hétre/!/,azt én sem tudnám csak úgy elkölteni,mivel 5500-6000 Kuna a horvát átlagkereset/hónap.

Ennyiből mindhárom partszakaszon ragyogóan el lehet lenni.

2021. aug. 5. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen tudom,hogy mocskos sok pénz csak mi Akkor mentünk először együtt nyaralni és nem akartuk,hogy ezen múljon az egész hogy számolgassam jaj most erre még futja

A pénz szórást pedig mondom hogy értettem

Minden nap napi 3xor a tengerparton ettünk voltunk a plitvicei tavaknál is(ez volt a legdrágább) voltunk malac sütésen is voltunk hajókázni is rengeteget tankoltuk voltunk múzeumba is szóval ennyire olcsó 4000 forintért hajókáztunk ketten ez kb 2 órás program volt

Tényleg jó hely

2021. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy ennyi pénzt elkölteni minden partszakaszon egyformán lehet,ebből nem jön le,hogy hol éri meg,mert mindenhol "megéri" ennyiért.

Erről ez jut eszembe:

Schwarzenegger a boldogságról:

" A pénz nem boldogít,mert most sem vagyok boldogabb amikor 82 millió dollár van a számlámon,mint korábban amikor csak 80 millió volt rajta".

2021. aug. 5. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó kis mondat tetszik
2021. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szállás volt 200 euro 5 napra két főre

A hajó 100 kuna

A malac sütögetés 2-300kuna pontosan nem emlékszem

A tengerparti kaja a hal nagyon olcsó volt 250 kuna körül ettünk kétszemélyes tálat

1 dologra sajnáltam a pénzt a dalmácia sajtra az előétel volt csak sajt semmi más az 350 kuna volt szóval azt nem ettem

Reggel a kávé 35 kuna volt szintén parton és azért mondtam,hogy Novi Vinodolskiba voltam mert ott a part nincs kavics kb 5-10 kmrrel arrébb ami turisztikai Crikvenica sokat olvastam róla utálta sok magyar mert nagyon kavicsos voltam ott piacon tényleg rettenet kavicsos ott nem volt jó bemenni a vízbe

2021. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!