Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csinalok rosszul?

Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az eicgimbe (Joytech EGO típusú, tudom nem a legjobb) kezd eltömítodni a porlasztó, amit kb 2 hónapja használok, már csak napjai vannak hátra. Ki akartam cserélni. Volt 2 tartalék porlasztóm az egyikbe belecsepegtettem kb. 5-6 csepp liquidet, hogy ne égjen el a vatta, de elégett(legalábbis beleszívok nagyon égett íze van), a másikba ezután már belenyomtam min.10 csepp liquidet és szívtam belőle párat kicsit eltömítödöttnek hangzott, de legalább nem volt égett íze majd másnap megint beleszívtam és ugyanolyan égett íze volt, mint a másiknak szóval valószínűleg ebbe is elégett a vatta.

A kérdésem az, hogy mit csinálok rosszul? Belerendeltem most még porlasztót hozzá, azzal mit csináljak, hogy fent említett dolgok ne történjenek meg újra.

A válaszokat előre is köszi!



2021. dec. 5. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy túltöltöd? Vagy fordítva és hagyod hogy már csak 2mm folyadék legyen az alján.

Nem tudom hogy használod 2 hónapig,2-3 hét után már annyira nehezen jön füst nehéz szívni hogy én már cserélem.


Egyébként szokott nekem is olyat hogy 2-3 napos porlasztó 5-10 szívásig teljesen égett ízű aztán megjavul, tehát ne dobd ki rögtön.

2021. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 simad válasza:
Nincs pénz jobbra mii?
2021. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!