Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak egyedül itthon...

Mit csináljak egyedül itthon szilveszterkor?

Figyelt kérdés

A barátaim közül senki sem keresett meg,hogy elhívjanak valahova,ezért kerestem őket én,viszont mindannyian nevetséges kifogásokkal leráztak. Pedig tudom,hogy mennek valahová,méghozzá együtt, mert minden évben együtt töltik a szilvesztert,engem pedig szokás szerint kihagynak. Annyira gáznak érzem,hogy soha nem voltam buliban,soha nem voltam szilveszterezni. Egyszerűen a saját szüleim előtt szégyellem magam,hogy ekkora csődtömeg vagyok. Nem kíváncsi rám senki sem. Esküszöm,úgy tekintenek rám,mintha leprás lennék! Mégegyszer nem akarok rájuk írni,mert akkor meg túl erőszakos lennék. Én megértem,hogyha nem kíváncsiak rám,de akkor ne kifogásokat találjanak,hanem mondják a szemembe. Mert megértem,nem vagyok hülye,sem bunkó,hogy hívatlanul odaállítsak,annak ellenére,hogy tudom hol lesznek.

Ha már ilyen hülyén alakult ez a szilveszterem is,akkor már tudnátok egy pár programot itthonra nekem írni?



2021. dec. 29. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Hm... én találjam ki? Ám legyen.


- Alapíts katonai juntát a szomszédokkal éjfél után


- Hozz döntéseket kardinális kérdésekben, majd tedd fel youtube-ra az erről készült videót


- Lezseren öltözködve táncolj miközben a javadalmazásodat duplájára emeled


- Keresztfán csüngjél és játsz közben didzseridún


- Hajbókoljál magadnak a tükör előtt mialatt szól a háttérből a kiskecelányom


- Leskelődj különleges kinézetű selyemmajmok után a szomszédos házak ablakain be


- Lövöldözgess gumilövedékes mordállyal, ha valaki szóvá teszi, közöld vele az álláspontodat


- Pakolj el magadnak egy utazóládába két rend kelengyét majd kelj útra a szomszédos városba


- Léccel vagy deszkával csapkodd a sparheltet, de előtte gyújts be denaturált szesszel magadnak


- Alakíts ki bűzös levedző trágyadombot a pincében, ahova idejekorán költözz le


Vannak még ötleteim, írj ha kellenek.

2021. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,felesleges volt ennyi dolgot leírnod,közel sem volt vicces :)
2021. dec. 29. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
de
2021. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyugi,nem volt az!
2021. dec. 29. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
dehogynem
2021. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De milyen barátok azok, akik minden évben nélküled szilvesztereznek titokban? :/

Szüleiddel élsz? Testvérek? Velük is lehetnél, társasozás, beszélgetés.

2021. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!