Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Volt 1 olyan kérdés hogy...

Gábordegábor kérdése:

Volt 1 olyan kérdés hogy mennyi válasz lesz év végére erre a kérdésre. Hogyan tudom megtalálni a kérdést és hogy én mit válaszoltam rá?

Figyelt kérdés
Nagyon időszerű hogy megtudjam mennyit tévedtem mert mindjárt vége az évnek de már akkor is sok válasz volt hogy tudom megnézni én mit válaszoltam rá?
2021. dec. 31. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A megválaszolt kérdéseid menüben ("megválaszoltjaid") a kérdés kiírásának ideje szerint próbáld rendezni és megkeresni a tavaly év végi vagy idei első kérdéseket.

Az ilyen kérdések nagy részét törölni szokták már a kiírást követően vagy pedig mert teleszemetelik, úgyhogy nem biztos, hogy még mindig fent van az oldalon.

Esetleg ez?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__108793..

2021. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez köszi csak a válaszomat nem találom de mindegy azért köszi.
2021. dec. 31. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Több ilyen típusú kérdést is ki szoktak írni, nem biztos hogy ez az egy ilyen van.
2021. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!