Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A sztár szakács, Lázár volt...

A sztár szakács, Lázár volt szeretőjének hazugsága?

Figyelt kérdés

A sztár szakács Lázárnak,a volt szeretője Andi Hazudott!

Hazudott,hogy megtámadták,és bántották őket!


Mit gondoltok erről a nőről?

Mi a véleményetek arról,hogy egyáltalán elmondta a nyilvánosságnak,hogy ő a volt szerető,és van egy kisfiú is?


Én csak a kisfiút sajnálom!

Szegénykém!!!!!

Ez a nő meg egy bü... ku...a,szerintem!


2010. szept. 7. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
És csúnya meg kövér is.
2010. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

inkább hagyjuk ezeket..

Hamarosan meg kiderül, hogy a gyerek sem az övé.

Majmok!!

2010. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mikor először kirobbant ez a dolog nekem rögtön az jött le hogy ez a nő egy nagy kamugép.kikezd egy nős pasival és még neki áll feljebb. nah meg biztos véletlenül lett terhes is. nah nee. nem azt mondom,hogy Lázár egy szent, de hogy őszinte legyek az ő pártján állok. ő megmondta hogy eleve nem akarja a gyereket utána pedig azt hogy oké hogy fizetni fogja a kiszabott gyerektartást és ennyi. a nő meg jól elcseszte az életét (és sajnos a gyerekét is) azzal a hülyeséggel ,hogy a gyerekkel akarta megfogni a pasit. ezzel a hazugságával(hog megverték) pedig szerintem mégjobban elásta saját maga becsületét is. látszik, hogy csak szerepelni akart és a pénzre megy. amúgy meg ahogy beszél abból is látszik hogy egy nagy IQ bajnok. tényleg szerencsétlen gyereket sajnálom.
2010. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Undorító az a nő!

Ronda!!!!

Szegény Lázár,meg a kicsi fiú!

Én is Lázár pártját állom!

No,ezért nem fogják lecsukni a csajt,mert félrevezette a rendőrséget,és mindenkit?Remélem igen!Azt érdemelné.

2010. szept. 7. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Hidegen hagy. Az ő dolguk. Minek foglalkozzak olyan emberek szerelmi magánéletével, akiket nem is ismerek? Van ezer más értelmesebb dolog, amin agyalhatok. Ez érvényes minden más közismert emberre is.


22/l (csak hogy tudjad, nem csak egy pasi lehet ilyen "érzéketlen")

2010. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Büdös qrva a lány?

És Lázárt minek neveznéd??? Tudod ő megcsalta a feleségét, ráadásul felelőtlenül, mivel még egy rohadt gumit sem tudott a farkincájára felhúzni! És ha valami nemibeteg lotyóba teszi a farkát? Aztán meg viszi az asszonyra, ez egy nemember, undorító. A lány meg jóformán még gyerek volt az eset megtörténtekor, egy felnőtt, felelősségteljes férfi nem cselekedhet így!! szerinted ez példamutatás?

A csajról annyit, hogy egy buta liba, de Lázár egy állítólag értelmes ember, na úgy tűnik mégsem az.

Egyébként láttam fotókat a kis srácról és tiszta apja, szóval az biztos, hogy a Lázáré, szegény gyerek...

2010. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, nagy kamugép az Andika. Buta liba, ha elhitte, hogy majd miatta otthagyja a családját, meg stb. Lehetett volna annyi esze is, hogy ragaszkodik a fogamzásgátláshoz, ha Lázár már nem ragaszkodott ehhez. Az meg kifejezetten idegesít, hogy mindenhol úgy fényezi a dolgokat, hogy neki azért sz*r, merthogy a Lázás azt mondta, hogy csak egy éjszakás kapcsi volt, és nem egy hosszabb viszony. Most komolyan, nem tök mindegy?! Andika összefeküdt vele így is, úgyis. Minek kellett ezzel telekürtölni az újságokat?! Nekem egyébként tetszett a bulvárpizzás hasonlat..
2010. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11:30-as. oké igazad van hogy Lázár is egy szemét disznó volt (megcsalta a feleségét na meg nem védekezett) de azért ne állítsuk be ezt a ribit egy ártatlan kislánynak. felnőtt nő volt, szerintem tudta addig is hogy mi az a fogamzásgátlás. csak éppen akkor "elfelejtette" mikor a Lázárral volt.véletlenül persze... az a nő nagyon is arra ment hogy teherbeessen és ezzel majd biztos megfogja a pasit. Hát igen arról nem tehet ,hogy ennyire ostoba. De az meg csak hab a tortán hogy mindezek után még kiáll a nyilvánosság elé, és még sajnáljuk szegénykét hogy így járt, plusz még hazudozik is. Ribancokat nem tudok sajnálni. és ha egy kis esze lenne tanulna ebből hogy soha többet nem kezd nős férfival, de biztos vagyok benne hogy nem ez volt az eső és nem is az utolsó eset. Tényleg a gyereket sajnálom.
2010. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!