Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most indult előfizetés a...

Most indult előfizetés a Wartburg 353 1:8 arányú modelljére. Meg fogjátok építeni? E mellett építitek az Ikarus-t, ill. a Ladát?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 19:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, meg fogom építeni a Wartburg-ot. E mellett építem az Ikarus-t, és a Ladát is.
Igen, meg fogom építeni a Wartburg-ot. E mellett építem az Ikarus-t is, de a Ladát nem.
Igen, meg fogom építeni a Wartburg-ot. E mellett építem a Ladát is, de az Ikarus-t nem.
Igen, meg fogom építeni a Wartburg-ot, de se az Ikarus-t, se a Ladát nem építem.
Nem fogom megépíteni a Wartburg-ot, de az Ikarus-t, és a Ladát építem.
Nem fogom megépíteni a Wartburg-ot, csak az Ikarus-t építem.
Nem fogom megépíteni a Wartburg-ot, csak a Ladát építem.
Nem fogom megépíteni a Wartburg-ot, e mellett az Ikarus-t, valamint a Ladát sem építem.
Egyéb, leírom.
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Kb. 300 ezer Ft lesz a vége mire megépíted.
2022. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, rettenetes sok pénzbe kerül. Egy ilyen makett reális ára pár tízezer Ft, de az újságokkal tízszer annyiba fog kerülni. És lehet, hogy el is kaszálják az újságot pár tucat szám után, ha nincs elég profit.
2022. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első számot megvettem, mert 190 Ft-ért miért ne, de nem fogom gyűjteni. Korábban az volt a tervem, hogy az összes nálunk megjelenő járművet megépítem, de már letettem róla. A Dacia meg a Polski kész van, most épül a Dodge meg az Ikarus, többet nem akarok bevállalni. A Lada meg a Wartburg annyira nem hoznak lázba, utóbbinak a színe se tetszik annyira, szóval ezeket kihagyom, inkább élményekre akarok most költeni tárgyak helyett, mondjuk ebben is van élmény, de havonta fél óra szerelés azért nem valami sok:D De ha kihoznak valami olyat, ami érdekel, akkor azt valószínűleg építeni fogom, pl. a Trabantot, elvileg idén jön az is. Vagy valami olyan, amivel van kapcsolatom, pl. a Charger az egyik kedvenc autóm, az Ikarus meg a méretei miatt, meg régen utaztam is rajta:D
2022. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amennyiért ezeket megépitem veszek egy igazit.

Pár éve a dacia 1310 többe került mint az igazi. És csak egy statikus makett. Tizen ezerért mozgo villogo dudálot épitek. Jó nem akkora bazi mint az 1:8 de garázso sem kell h

2022. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...sem kell hozzá.
2022. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!