Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wartburg 353 1975 megéri?...

Stickman258 kérdése:

Wartburg 353 1975 megéri? Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek ez megéné-e napi használatra? Ha nem tudtok olyan HÁTULHŰTŐS Wartburgot ami eladó? Válaszokat köszi


2015. márc. 25. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!!! 40 éves... brrr Tudtommal 2üteműeket nem lehet forgalomban...
2015. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De lehet, ha katalizátor van bele építve. Ezen is van műszaki 2015.08-ig szóval lehet.
2015. márc. 25. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Napi használatra, egy ilyen autó már "új" korában is macerás volt, sok szerelést, javítást igényelt, pedig akkor még gyári alkatrészeket lehetett hozzá kapni.

Ma már normális alkatrész sem kapható hozzá.

Nem való napi használatra, maximun hobbiautónak.

2015. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már feltettem egy iylen kérdést és igazából szerelgetni nekem lenne kedvem meg alkatrészt is keresek. Az, hogy kevés van hozzá nekem nem baj. Igazából egy feltűnő autót akarok, ami retro érzést kelt bennem. Ezért választottam ezt, mert Ladából még azért akad a Moszkvicshoz nincs alkatrész, Trabant meg kicsi. Szóval marad ez.
2015. márc. 25. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, katalizátorral lehet, szerelésre jó!! bocsi #1 voltam! grat. (Y)

Egyébbként nagyon szuperr voilt. hatalmas csomagtartó, kényelmes űlések, ami nem tetszett instabilvolt!

2015. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Hacsak nem házépítéshez akarsz vele cuccolni (vonóhorog legyen rajta), de utána le kell adni a bontóba.

Na de most komolyan, a kétütemű Wareszok ideje lejárt, nincs rendes alkatrész hozzá, sokat kell szerelni, nagyon sokat és tankolni is drága, a nem kevés fogyasztás meg a rendes 2T olaj miatt.

2015. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zordon ***** válasza:
Nekem volt ilyen, kettő is! Ma már napi használatra biztos nem kéne, viszont garázsban tartva, ápolva, hétvégi autónak jó móka lenne, annyi pénzt megér!
2015. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!