Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Wattpad alkalmazás törlés...?

Wattpad alkalmazás törlés...?

Figyelt kérdés
Ha a Wattpadot törölném, aztán visszatölteném telefonra, eltűnnének a történeteim amiket írtam? Nincs publikálva egyik sem, csak szeretném ha megmaradnának. A fiókomat nem törölném.

2022. febr. 4. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha le vannak mentve és megint bejelentkezel, miért törlődnének ki.
2022. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden amit a wattpadon csinálsz, az az adott fiókodhoz van kapcsolva. Szóval ha csak nem törlöd a fiókot, akkor semmi sem veszik el. De ez mindennél így van. Akár egy facebooknál vagy bármilyen olyan oldalnál, ahol meg van a saját fiókod; minden tevékenység a fiókhoz kapcsolódik, ha magát az alkalmazást törlöd le, semmi sem veszik el, csak akkor, ha a fiókot is külön letörlöd.
2022. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A történeteid a Wattpad szerverén vannak tárolva.

A telefonos alkalmazás csak kvázi egy web böngésző, amivel olvashatsz és szerkeszthetsz, de a történetek nem abban vannak tárolva.

2022. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg nem kellene kitörlödnie a draftoknak, de ismerve a wattpad rendszerét ez még akkor se granatált, ha nem törlöd le. Nekem már rengeteg draftom veszett el csak úgy, ezért azt javaslom, hogy legyen egy másolatod.

Ha szabad érdeklődnőm, miért szeretnéd le- és újratelepíteni?

2022. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


4-es, mert egyszerűen öszekeverte a részeket sorrendileg. Ötször állítottam vissza mentéssel, de semmi, úgy maradt.

Végül nem töröltem, csak sorrendben átmásoltam az egészet úgy ahogy van egy új story-ba, az eredetit meg töröltem.

2022. febr. 5. 00:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, szeret ilyen plusz munkákát nekünk íróknak csinálni.
2022. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na igen😅
2022. febr. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!