Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A happy massage a párkány...

A happy massage a párkány utca 4-8nál milyen hely ? Kinek milyen tapasztalata van evvel kapcsolatban?.

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 19:51
 1/7 anonim válasza:
68%
Nekünk itt lakóknak vannak tapasztalatai: iszonyat átjáróház, hangosan elélvező, üvöltő férfiak amit a lakók tisztán kihallanak! Elég volt! Már a rendőrség és a média segítségét is kértük az ügyben..mindent ,megteszünk azért, hogy megszűnjön.
2023. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

En sokat jarok viszonylag oda, nem rossz. Remelem, nem szűnik meg :))

Hozzateszem, teljesen megértem amit az elso valaszolo ír, en szamtalanszor futok össze akár lent akár a lakasban vendégekkel, és tenyleg elegge hangosak, en erre mindig odafigyeltem, h halk legyek :))

20/F

2023. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Büdös van. Valami büdös szag terjeng minden alkalommal, lehet, h gyertya vagy füstölő de nagyon büdös, ráadásul a ruhám is beszívja. kellemetlen. Az első válaszadónak amúgy abban igaza van, h hangosak… :-/
2023. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a masszázs olajnak lehet a szaga talán, (én a ruhán mindig órákig érzem miután elmentem a helyről), amint a liftbol kilepek, azonnal érezni de engem nem zavar :))
2023. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én egyszer voltam eddig ott🙂. Nekem nagyon bejött még fogok menni. De egyébként én nem orditok a végén abszolút csendes az egész. Megértem az ott lakókat de azért remélem maradnak. És viszonylag olcsok is. A másik szalonhoz képest biztos. Ott is voltam az emelés előtt. Az kicsit nivosabb de ez is okes🤘
2023. márc. 4. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem fog megszűnni, úgyhogy a lakók barmennyit hisztizhetnek, eredmenye nem lesz :)))
2023. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Maradjon a szalon én arra szavazok🙂
2023. márc. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!