Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Euronics vesz vissza terméket,...

Euronics vesz vissza terméket, ha nem meg felelő? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma vettem egy skullcandy dime fülhallgatót, és mikor haza jöttem, zenét kezdtem hallgatni de nem szól valami hangosan. És 13 ezer forint körül volt. Először azt gondoltam, biztos nincs teljesen fel töltve, ezért halkabb. De mikor fel töltöttem fülest, akkor sem szólt hangosabban. Mivel nem lehetett ki próbálni, így nem is tudhattam hogy nincs valami nagy hangereje, de gondoltam ilyen összegért elég hangosan is szól. Kaptam papírt hozzá, de azt javításra való. De mivel nem én okoztam kárt, ha nem alapból nem valami hangos, nem tudom vissza vennék-e. Vagy másikat engednek ki hozni cserébe, ami benne van az összegben. Vehetnék másikat, de most nem szívesen hagynám pórosodni 13 ezerért vett terméket fiókban.

2022. febr. 14. 21:34
 1/2 anonim válasza:
Ha jó fejek igen. Egyébként nem kötelező.
2022. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a fülhallgató higiéniai termék...
2022. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!