Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz megtanulni...

Mennyire nehéz megtanulni horgolni teljesen kezdőként?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy kézműveskedő típus, világ életemben béna voltam az ilyen dolgokban, legalábbis én így könyveltem el magamban, pontosan ezért nem is foglalkoztam ilyenekkel. Nem tudok se rajzolni, se festeni, se varrni, se kötni (az iskolában egyszer csináltunk ilyesmit, de már nem emlékszem semmire), se semmit, de a horgolás most nagyon megtetszett, meg nem ártana valami új hobbi, ráadásul olyan, amihez nem kell a gépet bámulni. Meg olyan kis cuki figurákat lehet csinálni.:) De semmit nem tudok az egészről, azt se tudom, hol kezdjem.

2022. febr. 15. 15:38
 1/2 anonim válasza:
Hát olyan sokat én se tudok a horgolás művészetéről, de szerintem ez a link segíthet: [link]
2022. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha youtuberól tanulsz nagyon könnyű.
2022. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!