Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Radics Péter facebookkal...

Radics Péter facebookkal kapcsolatos videói kamuk?

Figyelt kérdés
Nézegetem őket, jókat nevetek rajtuk, de nem egy esetben nyilvánvalóvá vált számomra, hogy troll profilok szerepelnek a videókban, amik egy ember, vagy talán csapat szüleményei, mert minden esetben ugyanarra a hibás sablonra épülnek. Pl, mikor cigányokat formál meg, amit egy olyan ember, aki Nem cigány, vagy nem nőtt fel ciganyok között, kajakra bevesz, de a cigány ember, vagy aki jól ismeri a ciganyokat, hamar levágja, hogy kitalált karakterekről van szó,és nincsenek hitelesen megformálva.
2022. márc. 1. 02:26
 1/4 anonim válasza:
78%
Én nem tudok rajtuk nevetni. Számomra elejétől fogva nyílvánvaló volt hogy mind troll profil. Van egy profilom még bőven az FB idióták előtti idők óta, kint volt már Smoke and Charmon, trollfészen, tibiatyán, meg még néhány oldalon 1-2 poszton. Ahogy bejött az FB idióták, egyik posztomon megjelölték Radicsot, majd ő kijelentette hogy kamu vagyok. :D Mert szerinte amikről ő videót csinál az nem az?
2022. márc. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mind kamu. Volt már pár beszélgetős műsor vendége is Radics, ott is finoman jelezte hogy kiszínezett, a poénra felépített történetekről van szó. Lehet, hogy van valóságalapja amiből meríteni lehet (hiszen sztereotípiákat mutat be), mert bőven van hülyeség Facebookon. De az amit a videókban kapsz, egy legyártott anyag, nem pedig valós, megtörtént, létező emberek által kiírt bejegyzések felolvasása. Azt az elvakult rajongók még ennyi év után is ignorálják, hogy soha senki eredeti posztjait nem találták meg, és csak utólag készültek kamuprofilok a videók hatására, ahol valaki a felkapottságon nyerészkedve megpróbálta a fiktív karaktereket továbbvinni és a nevükben posztolni.
2022. márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szóló #2-essel. Azért annyival kiegészíteném, hogy találhatóak benne valós személyek, pl. Hamza Alexa is szerepelt kiskori formájában a videóban, DE! Peti megváltoztatta a nevét ott is. :)
2022. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig téma ?! Persze hogy kamu.
2022. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!