Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Pokerstars Élő rulettasztala...

A Pokerstars Élő rulettasztalai lehetnek csalásmentesek? Ha van itt olyan, aki sűrűn rulettezget nagyobb tétekben, mi a véleménye ezekről?

Figyelt kérdés

Én már hónapok óta elkezdtem kisebb tétekkel Starson rulettezni és csak élőben.

De mégiscsak bukok, bármilyen biztonságos sok számot lefedő stratégiét építek. Természetesen erre szánt kis pénzből és nem konyhapénz vagy ilyesmi.

Majd utána jártam bloggereknél is. Vannak gyakorlatias, fogható bizonyítékok, miszerint egy rulett kereket megbuhárálnak olyan könnyen, hogy mágnesezik a számokat vagy rezegtethetővé teszik a golyót egy kis távirányítóval, amivel a rezgéssel 2,3 számmal is odébb tudják kényszeríteni a golyót, mintha magától pattanna még egy keveset feltűnésmentesen immersive ruletten is. De ott szerintem a bejátszást játszák egy másik felvételről..sok eshetőség lehet..


Tapasztaltabbat kérdeznék, hogy mit tapasztalt. Valóban a filléres embereket buktatják a gazdag ügyfelek védelméért szándékosan?



2022. márc. 6. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mindegyik online játszott rulett bármelyik platformja csal. ezt az egyet jól jegyezd meg
2022. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy rulett asztal sem csalás mentes... Teljesen mindegy, hogy élő vagy online.
2023. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!