Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tini korodban kiért rajongtál,...

Tini korodban kiért rajongtál, kibe voltál "szerelmes"? Most hány éves vagy?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

38 éves nő vagyok.

Amikor tini lány voltam akkor oda voltam a magyar zenéknél a Pataky Attiláért,és az Edda művekért..Nem voltam szerelmes belé,de rajongtam értük.(még ma is imádom a számait)

A külföldiek közül egy időben olyan srácokat kerestem akik hasonlítanak Harrison Fordra..Ő volt számomra a FÉRFI!

Persze a Queen együttes volt a mindenem! de szerelmes nem igazán..Talán egy időben Mark Hamill-ba voltam "szerelmes" de csak egy fellángolás erejéig..

2010. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

:-D

Én Geszti Péterbe 6 évesen, amikor a rapülők formáció állt még. Azóta visszagondolva, csak mosolygok magamon.

Később Leonardo DiCaprioba a Titanicos korszakban. :-)

25/L

2010. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én még mindig tini vagyok, de valahogy soha nem rajongtam senkiért halálosan. Ez normális? mármint, a falaimon nincs rengeteg poszter (mondjuk nem is hiányolom, képek vannak helyette), a barátnőim pedig oda vannak Robert Pattinsonért... Nem tudom, én nem vagyok az a fajta, de akit nagyon csípek, azok a musical énekesek (Dolhai, Bereczki) valamint Richard Gere,nagyon birom.. :D
2010. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én anno Tom Cruise-ért rajongtam. akkoriban robbant be a köztudatba a Coctail című filmmel. Tele volt plakátolva a szobám vele. Ma sem értem, hogy mit szerettem benne. Aztán ott volt Jason Donovan. Egylemezes előadó, de egykor nagyon népszerű volt. Hű, hogy ő milyen jóképű kis pasi volt! Azt se tudom, hogy mi van vele...

34 éves nő.

2010. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most vagyok 22, és annak idején 12-14 évesen halálosan szerelmes voltam Leonardo DiCaprióba :D Nagyon mókás lehettem, volt egy iszonyatosan nagy óriásposzterem, ki volt függesztve két évig a falamra, persze aztán ez is elmúlt, mint minden hülyeség :)

Manapság sajnos már nem is emlékszem azokra a filmjeire, amik akkortájt készültek. :(

2010. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Michael J. Fox-ba voltam szerelmes, aki a föszereplöje volt a Vissza a jövöbe cimü filmnek 13-14 éves koromban, meg az Aha együttes énekesébe, Morten Harket-be.

35 N

2010. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 2Unlimitedből Ray-be.


27/N

2010. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én rajongtam a five nevű együttesért, majdnem minden tagjába "szerelmes" voltam.:D Meg Robbie Williams-be is. :D

És még Ryan Philippe is nagy "szerelmem" volt.

Most 22 vagyok.

2010. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!