Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tini keresztlányaimat szeretné...

Tini keresztlányaimat szeretném meglepni pár filmmel és zenével. Adnátok ötleteket, hogy milyen film és zenei csomagot állítsak össze egy 12 és 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Filmek közül a Walt Disney filmeket biztosan szeretik, próbálj puhatolózni. A lányok szeretik a Bűbáj című alkotást is. Félig mese, félig romantikus film.

Próbálkozhatsz klasszikusokkal is, mint például a Sissy.

Jó hosszú film, de én 13 évesen imádtam a hugommal nézni, azóta is sokszor visszaemlegetjük, adott nekünk egy női példaképet.

A Harry Potter filmeknek is biztosan örülnének, ha eddig nem látták elégszer, vagy az Eragon című filmnek, ami sárkányokról szól.

Sellőkről szól az Aquamarine című film, ez tuti befutó, csak az elejét láttam, de sok jót hallottam róla.

Az Amelie csodálatos élete kicsit elvont, de a visszahúzúdóbb, "másabb" gyerekek szeretik ezt is nagyon.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem.

Zenét sajnos nem tudok ajánlani, fogalmam sincs, mit hallgatnak a 13 éves lányok mostanában...

2009. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most ők 17 és 18 évesek? És mit néztetek? xd
2014. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!