Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Áruljátok el, hogy miért...

Áruljátok el, hogy miért fizet azért valaki, hogy egy másik embert néz a neten, ahogy az játszik ? Nem értem !

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 15:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na ez a fura ! Azért fizetnek, hogy valaki játszik a neten ! Szóval mi is van ?
2022. márc. 18. 10:48
 12/16 anonim ***** válasza:
Az az egyediség ami mindenki mástól megkülönbözteti az előadót, és azt élvezi a néző és élményt ad neki, azt támogatják akár pénzügyileg is. Támogatás nélkül nem lehet fejlődni, fejlődés nélkül pedig nem lehet a tartalom minőségét növelni, így ebből mindkét fél profitál. A tartalomgyártó több vagy jobb dolgokat tud előállítani, te pedig tovább élvezheted amit csinál.
2022. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Na de akkor itt van a lehetőség lövöldözni ! Nem is messzire el lehet menni élesben lövöldözni ! Azt is néznék ! Ja ! Vagy az már gáz ? Vissza kell hozni a kötelező katonaságot, mert a férfiak tesztoszteron szintje miatt miatt muszáj!
2022. márc. 18. 11:14
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom érdemes-e válaszra méltatni a kérdező utolsó reakcióját, mert hát, érzékeny téma...


Egyrészt NATO tagországok vagyunk, katonailag jelenleg nem avatkozunk bele az ukrán-orosz háborúba, sőt, nem avatkozhatunk bele, még akkor sem, ha MZP "ezt mondta". Az egy kontextusból kuragadott részlet az a mondat, amivel a kormány az arra fogékonyakat butítja tovább.


Másrészt, a sorkatonaság ugyan mit oldana meg? Vicces katonasztorik születnének, de amúgy értelme régen se volt sok: a legtöbb altiszt egy korlátolt barom volt, akik kaptak egy kis hatalmat, hogy a náluk alacsonyabb rendfokozattal rendelkező honvédekkel üvöltözhessenek meg szívassák őket. Lehet, hogy szereztek valami fizikumot - amit hozzáteszek, ma már kb. minden sarkon megtehet, annyi fitness terem van, a fegyelmet meg nem 18-20 évesen kell megtanulnia az embernek a katonaságban.


Itt jön be a szülők szerepe: csókolom, ha a drága fiuk a társadalom szemében (de lehet a saját szemükben is) egy semmirekellő ember, az most kinek a felelőssége? A Magyar Honvédség nem arra való, hogy az ilyen emberek hozzáállását javítsa mert a szülők elszabták. Fizikailag lehet, hogy tud rajtuk javítani, de mentálisan nem, ott összetörik majd a lelkét és kész, nem fogják babusgatni.


Illetve nézz a naptárra. 2022 van, nem 1967. Nem csak a gyári munka a munka. Nem csak az a munka, ha kimegy az ember a földre kapálni. Én egy telekommunikációs cégnél dolgozom műszaki területen. Számítógép előtt, irodában. Nem fizikai munka. Viszont ha én nem dolgozok vagy egyik kollégám sem, akkor - nincs internet, nincs tv, nincs telefon. Hol fogsz akkor hülyeségeket kérdezni. Fájna, ha hónapokig nem lennének ezek? Na ugye.

2022. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az is vicces, ahogy valakit úgy fel tud kúrni egy ilyen dolog nulláról százra, hogy amiért valaki hajlandó fizetni a szórakoztató tartalomért, azért vissza kell állítani a sorkatonaságot. Mert gondolom csak az volt a jó világ, akkor még nem voltak ilyen kis buz!k az emberek. Ok boomer.
2022. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 xp ali ***** válasza:
Fizetni nem fizettem érte, de amikor a koliban a (függő) szobatársam játszott wow-val, szerettem nézni. Néha órákn át. Jó zene, jó sztori, néha izgalmas is... franc tudja, de ha jól játszik vki, akkor olyan, mintha 1 jó focimeccset néznél.
2022. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!