Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az online poker csalás?

Az online poker csalás?

Figyelt kérdés

Elkezdtem játszani online és eleinte egészen jól ment majd az azt követő napokban,ha fejen álltam sem tudtam nyerni. Egészen ritka balszerencsés szituációk voltak a szokottnál gyakrabban.

Szembetűnően máshogy néz ki a játék mint a való életben. Megkérdeztem néhány ismerős játékost és ők is hasonló véleményen voltak.

Tényleg kamu vagy csak olyan badbeat-em volt ami az évszázadban páratlan?



2022. márc. 31. 23:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nyilván nem úgy kell játszani, hogy ahogy ász párod van egyből all in mész, mert tudni fogják, hogy monster handed van és mindenki dob, te meg elnyerted a vaktéteket az ász pároddal.


Számítógép a legjobb pókeres, úgy hívják solver. :D Amúgy csomó botrány volt már póker botok miatt is.

Nem jó dolog amúgy összemosni a sakkal, mert a sakk egy olyan játék, ahol minden információ az ember rendelkezésére áll. A mai online póker pl már nem a pszichológiáról szól, mint a régi élő póker, hanem a segéd programokról és a statisztikákról, solverekről, rta szoftverekről.

2022. ápr. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11 így van tudom nem sakk, de érted mire gondoltam. ok tehát akkor tulajdonképpen nem is emberek játszanak már, hanem az győz, akinek a legjobb programja van. Hol lehet ilyen programot vásárolni? Mert akkor gondolom, hogy ezzel lehet nyerni könnyedén.
2022. ápr. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Az erős túlzás, hogy nem emberek játszanak. Botokat nem tudom honnan lehet vásárolni, de az eleve illegális és úgyis lebannolnak miatta, meg a számlád is befagyasztják. Az RTA szoftverekkel is ez a helyzet, de azokat kis téten eleve nem tudod használni. A segédprogramokra meg keress rá, én Holdem Managert és Tableninjat használok, de van még több is. Viszont azt tudni kell, hogy ezek segéd programok, tehát nem fogják megmondani, mi a helyes lépés, azt neked kell tudni. Csak arra jók, hogy az ellenfél statisztikái alapján minél jobb döntéseket hozz.


Ezt a gépek játszanak, nem emberek dolgot úgy kell érteni, hogy high stakeseken. Tehát NL400 és felette. Ha alatta valaki vesztő játékos, akkor ő játszik rosszul, nem arról szó, hogy az ellenfél tisztességtelen előnyben van, ez legyen tiszta.

2022. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Oké. Hogyan működnek ezek a szoftverek. Bekapcsolom a póker játék mellé és automatikusan látja és érzékeli hogy milyen lapjaim vannak? Vagy nekem kell bepötyögnöm?
2022. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Most melyik programról beszélsz? A solverekbe neked kell bepötyögni, ahogy az ellenfél ranget is. De ezt real time-ban amúgy sem lenne időd használni, illetve alacsony szinten többet árt, mint használ. Az általam használt segédszoftver statisztikát gyűjt a saját magam, illetve az ellenfelek játékáról. Tehát azt menti le, hogy milyen lapok voltak nálad. Nem azt érzékeli, hogy éppen milyen lapjaid vannak és mit csinálj. Illetve sok terem van, ami enged és sok olyan, ami nem enged segéd programokat. Hol játszol?
2022. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Governor of poker 3


Hát de én az aktuális kézre vagyok kíváncsi

2022. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Most trollkodsz? A governor of poker egy játék. Amiről én beszélek, azt online lehet használni valódi pénzes játékokban.


Mi az hogy az aktuális kézre vagy kíváncsi? Látod milyen lapok vannak nálad.

2022. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17 igen látom. De én annak a meglévő kéznek szeretném látni az esélyeit.


Nem trollkodom. Igen, egy póker játék. Nagyon jó bár kicsit idegesítő hogy a több százmillió pénzzel leülnek tízezres versenyekre. Csak allinel mindenki mert annyi van neki hogy lefossa, ha veszít.

2022. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a meglévő kéznek lásd az esélyeit, ki kell tudni következtetni az ellenfeled lapjait. Ahhoz már kell egy kis játékelméleti tudás.
2022. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hol lehet ezt tanulni?
2022. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!