Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az online poker csalás?

Az online poker csalás?

Figyelt kérdés

Elkezdtem játszani online és eleinte egészen jól ment majd az azt követő napokban,ha fejen álltam sem tudtam nyerni. Egészen ritka balszerencsés szituációk voltak a szokottnál gyakrabban.

Szembetűnően máshogy néz ki a játék mint a való életben. Megkérdeztem néhány ismerős játékost és ők is hasonló véleményen voltak.

Tényleg kamu vagy csak olyan badbeat-em volt ami az évszázadban páratlan?



2022. márc. 31. 23:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Millió könyv, youtube videó, blog foglalkozik a pókerrel.
2022. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nos,nem tudom hogy csalás-e de biztos hogy felhagyok vele.

Nem találom benne a játék szépségét,olyan mintha egy másik játékot játszanék vagy nem is tudom.

Az meg hogy minden alkalommal 10 a nyolcadikon számú játékos mákol le naponta,méginkább elveszi a kedvem. Olyan érzetem van mintha ellehetetleníte a profitáló játéktól valami. Nem tapasztaltam még ilyet korábban. Azt tapasztalom hogy rövid ideig nagyon jól megy,majd hosszasan veszítek,mindegy milyen lapokat,milyen pozícióból és szituációkban játszom meg.

Nem feltétlenül állítom hogy csalás de naív sem akarok lenni.

2022. máj. 8. 04:26
 23/23 anonim ***** válasza:
És te közben nem mákolsz le senkit? Az emberi agy általában csak a saját bad beatjeit és suck outjait jegyzi meg. Illetve az elején jól megy, bővül a stacked, utána ugyanúgy játszol vagy netán tisztában vagy azzal is, hogy ha nagyobb az effektív stack, annál eltérőbb stratégiát kell alkalmazni?
2022. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!