Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék élni igazán?

Hogyan tudnék élni igazán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok. Jelenleg úgy érzem, hogy nem tudok élni. Jelenleg van egy napi rutinom amiből nem tudok ki szakadni.


Eddig sem nagyon jártam sehová, de most, hogy esti sulis lettem max a boltba megyek el, oda is akkor ha már kevesebben vannak.


Nagyon magányosnak érzem magam, a régi sulis barátaim nagy része azt sem tudja már, hogy létezem, pedig amég egy suliba járunk általában én voltam a társaság középpontja. Ne értsetek félre nem akarok újra ez lenni, mert nehéz és igazából nem szeretem ha túlságosan nagy szerepem van egy nagyobb társaságban. Kereshetnék új barátokat persze, de rettenetesen gátlásos vagyok. Pár betegség miatt (inzulin rezisztencia, pcos, pajzsmirigy alulműködés) nagyon túlsúlyos vagyok (150 kg vagyok :(( ) és ezért nem szeretek társaságba járni, mert mindig úgy érzem, hogy lenéznek és nem kíváncsiak rám.


Nagyon vágyom az igaz szerelemre is, de jelenleg úgy érzem, hogy soha az életben nem fog számomra eljönni, mert jelenleg lehet, hogy fogyok nagy nehezen (5 kg kb fél év alatt ment le), de nem vagyok egy szép lány és szerintem ha egy fiú/férfi meglát elmegy a kedve a további beszélgetésektől.


Tehát ezek miatt a dolgok miatt igazából úgy érzem, kicsit költőien szólva, hogy a lelkem már igazából meghalt és a testem még éldegél valahogy. 17 évesen a legtöbb lány már csókolózott, volt kapcsolata, sőt már szexelt is. Nekem ez még egyik sem volt meg.


Kérlek adjatok ötleteket, hogy tudnék igazán élni.



2022. ápr. 2. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Írtam üzit! :)
2022. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hova sietsz? 17 évesen én is csak szeretem volna kapcsolatot.
2022. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!