Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pamkutyáék miért nem csinálnak...

Pamkutyáék miért nem csinálnak már több paródiát?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Megunták. Unalmas már a mostani csatornájuk. Már csak a nevükből élnek
2022. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lassan születtek a paródiák, szóval lehet, hogy lesznek még, csak nem kapkodnak vele. Nekem tetszenek az utazós és egyéb videóik is, szerintem ötletes tartalmakat gyártanak most is. Pedig magasan van az elvárásom, általában nem nézem végig a YouTube videókat, de az övéiket mindig megnézem.
2022. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Hogy ha nem a Pamkutya “márkanév” alatt futna, akkor a kutya nem nézné az új videókat
2022. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a videóik is jók és így is elégnagy nézetségük van, aminek örülök, mert amellett, hogy szórakoztatóak tanítanak is. Meg kell érteni, hogy már felnőttek és már 10 éve videóznak. Ha csak paródiák lennének mar rég kiégtek volna.
2022. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak felnőtt emberek lettek...
2022. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!