Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pamkutyáék szerintetek is...

Pamkutyáék szerintetek is nagyon elkényelmesedtek az utóbbi időkben?

Figyelt kérdés

Mióta kitört a koronavírus, azóta gyakorlatilag nem jelentkeztek se önálló dallal, se zeneparódiával, se valami komolyabb kalanddal. Persze az elején még be lehetett tudni a szigorításoknak és a pánikhelyzetnek azt, hogy kicsit visszavonultak, de azóta már eléggé enyhült ilyen téren a helyzet. Viszont sajnos nem úgy tűnik, hogy folytatni tervezik a zenélést, csak megmaradtak az ilyen rövidebb, ismeretterjesztős-magyarázós videóknál. Félreértés ne essék, azok se rosszak és a maguk módján igényesek, de azért valljuk be: elsősorban nem ezért szeretjük a Pamkutyát, és ezek olyan "hézagkitöltő" videók, amikhez hasonlót százával találhatunk más, kevésbé ismert youtuberektől.

Ennek ellenére én úgy látom, hogy tök jól elvannak mindmáig a szponzorkodásokból és reklámozásokból, viszont feleannyi belefektetett munkát érzek ezek mögött, mint még a covid előtti időkben, és ez kissé szúrja a szemem.



2021. aug. 1. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
"Befutottak", elérték a céljukat, megunták, tartalom azért kell, hogy ne haljon ki a csatorna a sok feliratkozoval..ma már nem követem őket szóval annyira nem izgat csak én így látom
2021. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehet már inkább a "civil" életüket élnék. Meg tudom őket érteni.
2021. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Sokkal jobbak voltak régen, mikor még kabátban es napszemüvegben voltak
2021. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, nem nézek ilyen szemetet.
2021. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
1 milla subjuk van, ha 1 szar videót kitesznek 2-3 százezer a nézettség minimum (ha kicsit izgi a téma hip hop 6-7 százezer) így énse dolgoznék,,, kapják a yotuubetól és a szponzoroktól a pénzt és havi 1 uncsi gyenge videó és cső, ha te is ilyen jól keresnél te is sz@rnál a munkádra telibe.
2021. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen megértem, hogy miért nem gyártanak zenes videókat. 10 éve ezt csinálják, nem akarnak kiégni.

Twichen naponta streamelnek.

Most Márk kezdett el önálló sorozatot, főleg ismeretterjesztő videókat gyárt.


Fejlődnek. Lehet, hogy ez egyeseknek nem tetszik, de szerintem jobb, mint egyhelyben leragadni.

2021. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Csak amikről videóznak, korántsem erdekesek... vagy ha igen, azt se úgy adják elo, hogy erdekes legyen.

A negativ kritika miatt torlik a kommenteket.

2021. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%

Nyugodtan le lehet pontozni, de a tény attól még tény. ;)



Tapasztalat.

2021. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

#8

Pedig így van. Már csak a hírnevükből élnek. Ezeket az új videókat a kutya nem nézné, ha valami kis videós csinálná

2021. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!