Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Papp László sportarénában a...

Papp László sportarénában a ruhatár már a security-s ellenőrzés után van, vagy előtte?

Figyelt kérdés

Messziről, vonattal mennénk fel koncertre, és bevinni ugyebár nem lehet vizet meg kaját, de jó lenne az útra már előre ezekkel készülni, mert a koncert után lehet, hogy nem lesz időnk venni. Arra gondoltam, hogy egy zacsiba összekészítem a kaját meg az útra a vizet, és azt leadom a ruhatárba.

Így működhet? Ha a ruhatár a security után van, akkor valami tipp (olyantól,aki járt már ott)?



2022. máj. 19. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A sima ruhatár bent van, tehát a security check után, de van a kinti részen is egy sátor, ha minden igaz csak azt még sosem használtam. Ha nagyobb táskád van, amúgy is rögtön odaküldenek mert azt sem lehet bevinni.
2022. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azóta meg is jártam már az arénát, szóval leírom, hátha másnak hasznos lesz:

Kívül, egy épületben volt a külső értékmegőrző, és annak ellenére, hogy készpénzmentesnek hirdette magát a hely, itt csak készpénzzel lehet fizetni.

Hiába mentünk akkora táskával, amekkora az esemény szervezőinek körlevele szerint belefér a megengedettbe, így is lerakatták velünk. Gondolom, kell a pénz, gerinc meg nincs. Szóval, legyen nálatok pénz (300 huf volt az értékmegőrző/darab).

2022. máj. 29. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!