Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Myvipen ugye nem lehet látni...

Myvipen ugye nem lehet látni ismerősként, hogy az egyik mit ír a másiknak üzenetbe? (fontos, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mert én látok ilyet a kezdőlapnál,hogy új üzenezek és akkor pl megtudtam nyitni és el is olvasni az xy körlevelét,amit 14 embernek küldött el,de nekem nem.Ugye mások nem tudják elolvasni,amit személyes üzenetként írok?

Előre is köszi a válaszokat. :P


2010. szept. 17. 22:35
 1/2 A kérdező kommentje:
És az miért van kiírva nekem küldött üzeneteknél,hogy törölt levél,amikor még el sem olvasta az,akinek küldtem.Most akkor megkapta és eltudja olvasni?
2010. szept. 17. 22:42
 2/2 anonim ***** válasza:

csak a 2.kérdésedre tom a választ

ha elküldted a levelet és egy ilyen piros boríték lesz ott(h törölte) az azért van,mert gondolom körlevél,és nem kíváncsi rá ezért el sem olvassa hanem egyből törli.

2010. szept. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!