Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó sztorija van a...

Szerintetek jó sztorija van a képregényemnek amit szeretnék csinálni? Láttok benne potenciált?

Figyelt kérdés
Egy japán stílusú képregényről lenne szó. Történet: Volt egy Asahi Megumi nevű 17 srác aki elég kocka volt. Egész nap számítógépezett. Egyszer tudomást szerzett egy oldalról amit titkosan lehet elérni. Az ellensége Kozumichi Akira jártas ebben a témában, és számtalanszor volt fent a titkos oldalon, egész pontosan Lantern Roomon. Ott nagyon sok hacker található, kik odatévedt közembereket zaklatnak a Lantern Room rendszerén keresztül. Vírusokat pakolgatnak a gépükre amik szépen lassan megtudják áldozatuk lakcímét, és Tanteieket (különleges nyomozókat) küldenek oda, hogy kivégezzék az odatévedt közembereket. Akira elkezd hackernek tanulni és tud már alap hackeket. Asahi információkat próbál szerezni a Lantern Roomról az áldozatoktól. Elmondja neki az egyik áldozat, miképpen kell felmenni a titkos webre. Asahi felmegy a Lantern Roomra és hűséget fogad egy hackernek és beáll ő is közéjük. Akira megtudja hogy Asahi is hacker lesz és már tud annyit, mint ő. 2 évvel később mintkettőjük profi hacker lett és Asahi hátba szúrja a Lantern Roomi hackereket. Meghackeli a számítógépüket, majd gyilkosoknak elmondja lakcímüket hogy ők végezzék ki őket. A hackerek megbánják bűnjeiket és a sztorinak vége. Láttok benne potenciált?

#hacker #manga #képregény #Lantern Room #japánstílus #titkoswebképregény
2022. máj. 28. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha jó megvalósitás és nincs elnyújtva szerintem jó lesz.

Nem tudom hogy miért de valahogy a death note jutott eszembe róla.

2022. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak előtte meg kéne tanulnom rajzolni. :D
2022. máj. 28. 15:37
 3/10 harebell ***** válasza:
"A hackerek megbánják bűnjeiket és a sztorinak vége." Ez azért kicsit leegyszerűsített végnek tűnik, szerintem nem is elég ütős. Asahi és Akira konfliktusából amúgy mi lesz?
2022. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Akira amikor megtudja hogy Asahi olyan szinten van mint ő, felkeresi hogy versenyezzenek, ki tud a legtöbb gépet meghackelni, Akira nyeri meg, mikor Asahi újra kihívja Akirát, pont akkor megy el Akira Asahihoz amikor épp Asahi hackel. Félbe hagyja annak a gépnek a rongálását és elhiteti Akirával hogy épp egy gépet hackel, Akira meglesi Asahit és meglátja hogy épp az ő gépét hackeli. Odafut, leteríti Asahit és elkezdi ütni, Véresre veri a fejét Asahinak, mikor Asahi elájul, Akira szét zúzza a gépét. Asahi fel kel, Meglátja az össze zúzott gépét, egy ideig örjöng, aztán belopózik egy ember házába, az embert leüti, ellopja a laptopját, és azon folytatja a hackelést. Ezúttal tényleg meghackelte Akirát és elkapták őt a Tanteiek. (Egyébként Asahi és Akira gyerekkori riválisok voltak.)
2022. máj. 28. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

De miért japán? Ez valahogy a rajongók gyermekbetegsége, Japánban játszódó történeteket találnak ki. A sztori nem rossz, de nagyon bele lehet bukni, ha olyan kultúrába helyezed a történeted, amit csak felületesen ismersz.

A Megumi lánynév.

A rajzoló problémája megoldandó, ha nem te rajzolsz, hanem keresel magadnak rajzolót, sokan csinálják így

2022. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Mint sokaknak, nekem a japán kultúra nagyon tetszik. A Megumi lány név? Nem mindenesetben: Jujutsu Kaisen: Fushiguro Megumi, Gender: male.
2022. máj. 29. 08:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként kint van az 1. rész angolul Tumblr-ön! (Tudom rövid de a Tumblr ennyit engedett feltölteni.) [link]
2022. máj. 29. 08:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Átírom inkább a Megumit Noguchira
2022. máj. 29. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, keress rajzolót, mert így a kutya sem fogja olvasni!
2022. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

tök jó. nekem tetszik.

sztem csak írj egy novellát róla és csak néhány kép legyen róla. ha kiadod úgyis lesz rá rajzoló. sokan kezdték így.én momentán tudok rajzolni, de túl fáradt vagyok már hozzá, valamint meggyűlöltem az embereket. szörnyeket rajzolgatok már.


tippet adnék h valamiféle vallási vagy egyéb fanatizmus legyen azon az oldalon ahol az áldozatokat össze gyűjtik. azért h valóban sokan menjenek rá és sokszor h csak regisztrációval lehessen oda több infót kapni stb. ha az áldozatok be vannak fanatizálva akkor a gyilkosokat sem fogják gyilkosként fogadni. plussz az áldozatokat is lehet buzdítani gyilkoláshoz. tehát sztem csak az áldozatokból lett gyilkosok bánják meg amiket tettek. akik elindították s csinálják azok a valóságban sem bánják meg. sőt újat csinálnának. ez lehet így folytatás is.

2022. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!