Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnám eladni a Batman...

Hol tudnám eladni a Batman képregényem 1990/1 számát jó áron?

Figyelt kérdés
mert a jófogáson nem érdeklődtek iránta
2012. febr. 19. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet túl magas a fűtőértéke. És tavasszal még kevesebbet fog érni.
2012. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a Batmant árulod?

[link]


Mert ha igen, nem csoda, hogy senki sem érdeklődik iránta!


Először is jelezném Neked, hogy még egy újszerű állapotú Batman 1. szám is maximum 2000-3000Ft-ot ér meg (de az tényleg olyan kell, hogy legyen, hogy makulátlan az állapota, nem kopottas, nem tépett-szakadt, nem sárgás, nem firkált, nem ragasztott, kapcsok mentén nem gyengült, nem saláta stb.)! Ennyiért lehet ugyanis beszerezni majdnem mindenhol, ahol láttam.

Na most a Te példányodnál látszik már a borítóján, hogy kopottas, hibás, így a fenti összeget biztos nem éri meg. Én maximum olyan 1000Ft körül lőném be az árát, de mivel az újság belsejét nem tudom milyen állapotú, lehet ennél is kevesebbet ér csak.

2012. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy, hogy a fenti kérdésedre is megadjam a választ. A különféle aukciós oldalakon érdemes megpróbálni eladni ezt a képregényt (Vatera.hu a leglátogatottabb, de a Teszvesz.hu, Licit.hu, Alkupiac.hu oldalak megérnek egy próbát). Láttam ott nem egy, hogy is fogalmazzak finoman, buta embert, akik hatalmas összegeket fizettek ki 1-1 képregényért, pedig ha kicsit jobban keresgélnek az interneten, akkor mindent olcsón beszerezhettek volna. Vagy ha türelmesek, akkor ugyancsak olcsóbb áron hozzájuthattak volna az adott képregényhez.

Mindenesetre 10.000Ft-ért nem hiszem, hogy el tudod adni, de adott esetben ha valami alacsony(abb) árról indítod az aukciót, akkor lehet, hogy felverhetik az árat elég magas összegre.

2012. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Esetleg ha szerencséd van, és egy hozzá nem értő akarja megvenni, akkor lehet, hogy el tudod adni. De a te képregényedet szerintem maximum 2ezerért tudod eladni... Sőt...
2012. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!